bugün

ağzının tadını bilen kızdır. ayrıca onun için beyin,zeka gibi kavramlar yoktur.
gurursuzdur.
andavaldır.
ruhunu paraya satmıştır.

(bkz: ruhospu)
bu devirde akıllı kızdır.
uyanıktır.
başına geleceklerden haberdar, sadakatin önemsiz olduğunu bilen, bunun yanında yakışıklı olması biçilmiş kaftan olduğunu bilen, dini imanı para olan kızdır.
kiz ne yapsin senin benim gibi fakiri emmoglu diye baslayacak muhabbetin ana temasidir.
kendini akıllı sanan kızdır. ilk önce paralı ve yakışıklı erkek tarafından kullanılacak daha sonra aynı erkeğin kullanılmış kızlar listesindeki yerini alacaktır.

unutmadan; yediği, içtiğini de kar sayacaktır.
kişiliksiz duygusuz ve kullanılandır... kendisini zeki sanmaktadır, planı erkeğin parasını pulunu yiyip keyfine bakmaktır... ne yazikki büyük bi yanılgıya düşmüştür... asıl kullanılar ve bir kalemde silinecek olandır...
parasız erkeğe yakışıklı da olsa yapışmayan kızdır..
çokça rastlanan kız tipi. çok şaşırtıcı diyemem.
kendine saygısı yoktur tek bir amaç için yaşar. o erkeğin kişiliğine bakmaz bile ama sonunda kullanılmış peçete gibi atılır.
(bkz: orospu)
sövüşleyim derken vücudu sövüşlenen hatun cinsidir.
kızın yapışması bir anlam ifade etmez, zira paralı erkek için o kız *, yeni aldığı bir kıyafetten daha önemsizdir genellikle. iyi bir parçaysa armani marka bir ceket kadar kıymetlidir. bir sene giyer bıkar. kızın az gideri varsa, abercrombie marka tişört gibidir. bir iki kere giyer, sonra nereye koyduğunu hatırlamaz bile. çirkin bişe ise zaten, o kıyafetle insan içine çıkmaz, en fazla gece yatarken giyer.* *
haklı kızdır, yani parasız çirkin erkeğe mi yapışsın? özellikle erkek sözlük yazarları sözüm size, ya ne olacaktı?
asalakdır, erkek egomanyası altında yaşamak için yaratılmıştır sanki, türünün ne ilk ne son örneğidir. *
1)paralı, yakışıklı
2)paralı, çirkin
3)parasız, yakışıklı
4)hem parasız hem çirkin, pöhhh...

tabloya bakıldığında görüleceği üzere şanslı kızdır, birinci sıraya yerleşecektir....
benim yanımdan geçmeyecek kızdır.samsun 216 içiyorum da.
kız için kötü bir durum yoktur. Yakışıklı olduğu için kendini daha şanslı hissedecek, hem göze hem cebe hitap eden bir erkeğe sahip olduğu için çevresinden imrendirici bakışlara maruz kalacaktır. Erkeğin durumu daha acıklıdır.
artık erkekler kızlara yapışıyor. o eski türk filmlerinde izlediğiniz sahnelerin zamanı geçti.
mantıklı iş yapmıştır.
1)paralı, yakışıklı
2)paralı, çirkin
3)parasız, yakışıklı
4)hem parasız hem çirkin, pöhhh...Görülecegi üzere düz mantık yapmıştır.
kadının parayla simbiyotik yaşantısı anlaşılır cünkü temayüller öyle göstermiştir bize de, bi erkeğin paralı bi kadına şey gibi...uzay böceği gibi vantuzdan daha beter yapışmasını anlayamıyorum.

kadınlar daha dik durdukca erkeklere bişeyhler olmaya başladı ya ona yanıyorum vesselam.
söz konusu olan vantuz gibi yapışmak ise, kadın yatak odasının kapısında vicdanını bırakır bir müddet, çıkarken de almayı unutmaz.