bugün

Aha yine dövüyorlar adamı.

Atletini yırtmadan dövün.
doğru kıldığın namaz seni bağlar ama eyleminle söyleminde farkındalık var yakışıklı? islam dini pısırıkları değil eylemde olanları sever! eylem dediysem vatandaşın aracını dükkanını yakma yağmalama değil yazılarla yapar sende oda yok geriye vasıfsısız düz biri kalıyor.

Çoğu zaman güldüğüm bazen de, abartılı sayıda ya..aklı entry lerine denk geldiğimde, içimden aaa.. Bu kadarı da gerçekten çok fazla demekten kendimi alamadığım yazar. Neşesi bozulmasın ama bilemiyorum, sadece görüş belirtmek istedim.
her sabah sözlüğü açar sağolsun...
boşanmış diyolar.
True direk olaya girdi. Sıfır foreplay falan direk hardcore. Helal valla.
gençler sakin. iki daşşaklı bir yatağa girmemeli. sözlük buna hazır değil.
True beye/hanıma opsiyonlanmıştır.
True bi kapora falan bıraksın taze dulun taliplisi çoktur alırlar elinden.
evli olunca sözlükte yazılmıyor diye bir kanun kural falan mı var. adamın sırf evli olmasını fırsat bilip saldıranlar var. bunu yapanlar günlük hayatta neler yiyordur allah bilir gelip burada ahlak namus dersi veriyor kafalara bak. ben evli olsam kız da düşürürüm kimi ne ilgilendirir takma bu enayileri kafaya kral.
true meselesini çözmeye en yakın adaydır para var huzur yok. sözlük, true nun belirsiz cinsiyetini artk kaldırmaz duruma geldi. herkes elini taşın altına koysun da rahatlayalım.
evli olmasına rağmen bekar sözlük kızlarını peşinden koşturmayı başaran ender insanlardan birisidir.
True nun sap kalmasınin ana sebeplerinden biri. Gömdü çocuğu, gömdü çocuğu...

Başımıza kaldı.
Sözlüğün sempati seviyesini üst seviyelere çıkaran adamlardan,has bir uşağa benziyor.Saygılar, bebelerin gözlerinden öperim.
sözlükte ne zaman görsem gülümsememe sebep olan sempatik yazar. şimdi uyuyor galiba. *
Uyusunda büyüsün aq.
Tilki uykusuna yatmıştır şimdi o. Bi gözü kapıda diğer gözü kiriştedir şu an.

Sempatik bir yazar.
sözlükteki bazı yazarlara sinirlenip hesabını silip gitmiştir. bir kaç güne kafayı toparlayıp geri gelecektir.
görsel

Boşlar alınmış.
hadi uyan da biz de uyuyalım artık, ayıp ama...
günaydın mesajları özlenecek olan yazar.
evlenmek için true'ya kız bulabilecek yegane yazarımızdır.
nereye olum lan.

pire için yorgan mı yakılır. sen geç taşağını bak dalgana. bak daha hem fotolar atacağız sırf sen taşak geç de eğlenim diye.
Sözlüğün ücretsiz psikolog misyonunu üstlenen yegane yazarıydı. Biz kime gülecez şimdi. True yi düşünemiyorum bile perişan olmuştur şimdi.
true'yu evlendirmeden gidersen eğer, smokin parasını isteyen terziyi peşine salarım, kaçacak delik bulamazsın.