bugün

(bkz: panta rhei)

tanım: yaklaşık üç ay sonra aramıza katılacak yazar arkadaş.

edit: vallahi bildim. *
yeni bir yazardır.
5. nesil yazar. güzel entryler yazmasını temenni ediyoruz kendisinden.
biri beni ona android yazar. hoş gelmiş. gelişiyle güldürmüş, güldürürken de düşündürmüştür. (kim ki lan bu diyerek düşündürmüş, ardından güldürmüştür.)
aslında önce düşündürmüş sonra güldürmüştür.
sonra öyle bir şey...
yok çıkamayacağım işin içinden.
-sessizlik-
birkaç entry ve iki mesaj ile kafalarımızın bazı konularda aynı çalıştığını açıkca gördüğüm, sözlükte görmek istediğimiz türden yazarlardan biri.
bazen birsürü sıkıntının arasında ufacık bir çocuk sesi gelir ya, gülerek yanaşır yanınıza, meraba abi der, yüzünüz güler, bana öyle hissettirmiş yazar.
ego peşinde koşan, dikkat çekicem diye toplum tarafından saygı görmüş kişilere bok atan yazarlara kapak olsun kendisi.*
klansavaşları world 9' daki nickim. *
istatistiklere önem veren nesildaş yazar.

ilgiyle takipteyiz efenim. *
başka bir yerlerden tanıdık gelen yeni nesil yazar.* *
hoş gelmiş.

zaman geçer ve edit gelir: demek diğer panta rei ile alaka yok, yalnız hissettim kendimi şimdi bak.*
şu an'a kadar gordugum tum entryleri yeni gelen uyelere ho$geldinli olan yazar. Yeni gelenlerin nick altina bakiyorum panta rei ! Bir iki tesaduftur dedim de yok anam ne bir ne be$.

Ya yazacak bir$eyi yok. -entry sayisini yukseltmeye cali$iyor, ya da cevre edinmek istiyor.

5. Nesil yazar hoşgelmi$.
edebiyatsozluk'te ki bir asi ile aynı mahlası taşıyan yazar. ikisinin farklı kişiler olması daha da şaşırtıcı. zira sözlükler arasında pek sık görünen bir olay değil, mahlasdaşlık.
bir süredir ortalıkta görünmeyen, kendini özletmiş yazar.
hiç bir şey durağan değildir her şey değişir anlamında bir sözcüktür.. her insan evladının kulağı lisedeki felsefe dersinden aşinadır bu kelimeye..
şu entry'siyle gece gece güldürmüş, güldürürken de tiksindirmiş yazardır.

(bkz: friedrich wilhelm nietzsche/#4412795)
eski komşum olan şahıs. çok güzel kahve yapar, sağlam bir müzik dinleyicisidir ve en önemlisi iyi bir dosttur. daha ne olsun.
okuldaş yazarmış.*
bilip bilmeden yorum yapan reha muhtar kılıklı sözlük yazarı.
meditasyonla ciddi ciddi ilgilenen ve olumlu etkilerini de kişiliğinde rahatlıkla gözlemleyebileceğiniz pozitif bir beşinci nesil enerjidir.

olumsuz olayları hafızasından tamamen silebilmesi de buna delalet etmektedir.

not: yıllar öncesinden verdiği, gladier kişisine şeb-i arus törenlerinde eşlik etmekle ilgili bir sözü vardır; bu söz hafısazından silinmesindir.
5. nesil ve anlayışlı, takdir edilesi yazar. konuşmanın ortasında birden gitsende sevdim seni. * ayrıca konya şekeri sevilmez mi ya? *