bugün

çocukluğum şampiyonlar ligi çıkartmalarını biriktirmekle geçti.
italyanca ekmek demektir.
Euro 2008 çıkartma albümüne sahiptim. Gazeteden almıştım sanırım ve her gazete ile 4 ya da 6 çıkartma daha veriyordu. Euro 2016 için yaptılar mı bilmiyorum.
italyan çıkartma albüm şirketi.
dilbilimcidir. sırf dilbilim dersini geçmek için 1 yıl boyunca panini ile yatıp kalkınca hoş olmuyor tabii.
2006 dünya kupası çıkartmalarını tamamlayamadım içimde kaldı amk.
her özenti ülkenin veya lontanin yapmaya calistigi, ama bor cogunun dogru duzgun beceremedigi yiyecek.
fakat bunu gercekten yapmayi bilen birilerinin elinden yeme firsatini elde ederseniz cok begenceginizi zannediyorum.
içerisine isteğe göre jambon, peynir, zeytin, mayonez, rus salatası, iceberg gibi malzemelerin konulduğu ekmeğiyle özel bir çeşit sandviç.
fifa'dan onaylı futbol kartları ve çıkartmaları yapan bir şirket. Her organizasyonda bir koleksiyon ürünü çıkartırlar.
tamamlayamadığınız 35 adet çıkartmayı adresinize gönderen firmadır.

7 lira posta ücretiyle birlikte, çıkartma başına 35 kuruş istiyorlar. yanlış hesaplamadıysam 20 lira kadar ediyor. albümlerin içinden çıkan formda 35 numara yazmaya müsait boşluklar var. fakat ben 500 tane istiyorum, ne olacak şimdi? ayrıca bir de kendilerinin 100'lük paketleri varmış, her birinden 5 tane çıkıyormuş, dolayısıyla 500 çıkartmamız oluyormuş.

gören, bilen, duyan varsa 2010 güney afrika dünya kupası çıkartma albümü için postalayıversin, parası neyse veririz lan...
Aşşk Kahve'nin menüsünde çıkarması gereken yada daha güzel bir şekilde sunmaları gereken bir italyan lezzeti. (bkz: Aşşk Kahve)
ustune lezzetli yag surulen bir cesit tost.
çocukken harçlıkların gittiği yegane firma az mı almadım zamanında cl albümü her pakette 5 çıkartma vardı çoğuda aynı olurdu elde patlardı hep.
her avrupa ve dünya şampiyonasında çıkartma kitabı çıkaran firma.çocukken gözbebegimiz olan ama zamanla hevesimizi kaybettiğimiz bir olgu.paket paket alıp aynıları arkadasla takas edilir federasyon logoları böyle parlak olurdu onlar için düşünmeden 3-5 önemli ve az çıkan futbolcu feda edilirdi.
(bkz: cocukken sahip olup buyuyunce yitirilenler)
artık, o kadar çok çeşidi vardır ki avrupada, aslı nedir muamma olan ve bizim tostumuz nerde dedirten yiyecektir.*
italyanın milli sandiviçi,italyada her yerde bulunan ve yiyebileceğiniz en ucuz ve doyurucu fastfood çeşidi...
ingilterede, fransız ekmeği ile yapılan tost şeklidir. içerik olarak kaşar ana malzemedir ve domuz salamından tutunda dometese kadar bir çok şey koydurabilirsiniz.