1. 1.
  ingilterede, fransız ekmeği ile yapılan tost şeklidir. içerik olarak kaşar ana malzemedir ve domuz salamından tutunda dometese kadar bir çok şey koydurabilirsiniz.
  1 ... hec
 2. 2.
  italyanın milli sandiviçi,italyada her yerde bulunan ve yiyebileceğiniz en ucuz ve doyurucu fastfood çeşidi...
  1 ... selmagezinir
 3. 3.
  artık, o kadar çok çeşidi vardır ki avrupada, aslı nedir muamma olan ve bizim tostumuz nerde dedirten yiyecektir.*
  1 ... hec
 4. 4.
  her avrupa ve dünya şampiyonasında çıkartma kitabı çıkaran firma.çocukken gözbebegimiz olan ama zamanla hevesimizi kaybettiğimiz bir olgu.paket paket alıp aynıları arkadasla takas edilir federasyon logoları böyle parlak olurdu onlar için düşünmeden 3-5 önemli ve az çıkan futbolcu feda edilirdi.
  (bkz: cocukken sahip olup buyuyunce yitirilenler)
  2 ... yildirimbjk
 5. 5.
  çocukken harçlıkların gittiği yegane firma az mı almadım zamanında cl albümü her pakette 5 çıkartma vardı çoğuda aynı olurdu elde patlardı hep.
  1 ... sopartacus
 6. 6.
  ustune lezzetli yag surulen bir cesit tost.
  1 ... snoptik
 7. 7.
  Aşşk Kahve'nin menüsünde çıkarması gereken yada daha güzel bir şekilde sunmaları gereken bir italyan lezzeti. (bkz: Aşşk Kahve)
  ... tukosier
 8. 8.
  tamamlayamadığınız 35 adet çıkartmayı adresinize gönderen firmadır.

  7 lira posta ücretiyle birlikte, çıkartma başına 35 kuruş istiyorlar. yanlış hesaplamadıysam 20 lira kadar ediyor. albümlerin içinden çıkan formda 35 numara yazmaya müsait boşluklar var. fakat ben 500 tane istiyorum, ne olacak şimdi? ayrıca bir de kendilerinin 100'lük paketleri varmış, her birinden 5 tane çıkıyormuş, dolayısıyla 500 çıkartmamız oluyormuş.

  gören, bilen, duyan varsa 2010 güney afrika dünya kupası çıkartma albümü için postalayıversin, parası neyse veririz lan...
  2 ... der meister
 9. 9.
  fifa'dan onaylı futbol kartları ve çıkartmaları yapan bir şirket. Her organizasyonda bir koleksiyon ürünü çıkartırlar.
  ... mert41994
 10. 10.
  içerisine isteğe göre jambon, peynir, zeytin, mayonez, rus salatası, iceberg gibi malzemelerin konulduğu ekmeğiyle özel bir çeşit sandviç.
  ... yildirim2