bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  obama hükümeti el altından bir şeyler çevirmezse önümüzdeki hafta çok menşur olacak. (bkz: darius dan al haberi). geçtiğimiz günlerde new york metrosuna asılmak üzere hazırlattığı afişler için federal mahkemeden izin çıkartmayı başardı.

  --spoiler--
  islam karşıtı Geller, "Uygar insanlar ile barbarlar arasındaki savaşta uygarlardan taraf olun. israil'i destekleyin. Cihad'ı bozguna uğratın" yazılı ilanın 10 metro durağına asılması için mahkeme kararı çıkarttı.

  Amerikan Özgürlük Savunma Girişimi Yöneticisi ve "Atlas Shrugs" adlı blogun sahibi olan Geller, ilanın New York'ta metro duraklarına asılmasına izin veren mahkeme kararını ABD Anayasası'nın ifade özgürlüğünü koruyan ilk maddesi için bir zafer olarak niteledi.
  ilanın "Müslümanların Masumiyeti" filminin yol açtığı protestolara benzer gösterilere neden olmasından endişe etmediğini belirten Geller, "film olmazsa karikatür, karikatür olmazsa bir oyuncak ayı. Ne yapacaksınız? islami aşırılığı ödüllendirecek misiniz? Ben, barbarları gücendirmemek için özgürlüğümü feda etmeyeceğim" dedi.

  New York Metropolitan Ulaşım Yönetimi, Geller'in ilanını "küçük düşürücü" olduğu için asmayı reddetmişti.

  Yargıç Paul Engelmayer ise, Anayasa'nın ifade özgürlüğü ile ilgili maddesi çerçevesinde ilanın asılması gerektiğine hükmetti.
  --spoiler--

  http://www.loonwatch.com/...a_geller_atlas_shrugs.jpg

  resmini de koyalım bizim şakirdolar ıslak düşlerinde hunharca cezalandırsınlar.

  çünkü bizim sansürcü basın yazmayacak, recepler fettoşlar falan ismini bile anmayacak...
  ... darius ve krezus reloaded
 2. 2.
  uri gelleri çağrıştımıştır. anlaşılan bu da yamultacak. *
  1 ... prot
 3. 3.
  (d. 14 Haziran 1958), ABD'li blogcu, yazar, politik aktivist ve yorumcu. Geller, başta islam'a karşı eleştirileri ve Müslüman faaliyetlerine karşı olan muhalifliği ile bilinmektedir. 11 Eylül'de yıkılan ikiz Kuleler'in enkazının yakınında inşa edilmesi önerilen islam cemaati merkezi inşasına karşı çıkan grubun önde gelenlerinden biriydi. Geller ve Robert Spencer, Özgürlük Savunması Girişimi ve Amerika'nın islamlaşmasını Durdurma adlı organizasyonun kurucularıdır.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Pamela_Geller
  ... hasmet ibriktaroglu