1. 1.
  schwarzkopf adlı kozmetik firmasının saç boyası. patlıcan moru önerilir.
  ... move!rat
 2. 2.
  Schwarzkopf'un 111. yılı münasebetiyle palette saç boyası markası ile http://www.sacrengimiariyorum.com sitesi aracılığıyla insanlara riske girmeden saç renklerini keşfetmesini sağlıyor. Ayrıca duyduğuma göre en çok oyu aldığınız boya size hediye ediliyormuş.
  (bkz: tüm hatunlar neden bu sitede)
  ... baadir
 3. 3.
  almanya'da tonaj üzerinden satışlarda sıklıkla kullanılan ağırlık birimi. miktarı, genelde talep eden tarafından belirlenir.
  ... beat
 4. 4.
  Deluxe serisinden -çikolata kahve- memnun kaldığım, gerçekten yumuşak bir saç ve parlak renkler elde etmemi sağlamış olan, schwarzkopf firmasının ürettiği kit saç boyası markası.
  ... peachy rouge
 5. 5.
  schwarzkopf un bir ürünü. son aldığım mavi siyahtan hiç memnun kalmadım. 3 seferdir aynı boyayı kullanıyorum. parlak olduğu için tercih ederdim. ama çok mat oldu. ayrıca bi arkadaşımdan öğrendiğim kadaryla schwarzkopf almanyanın en kötü saç bakım ürünüymüş.
  1 ... niyetettim
 6. 6.
  kızıl serisi en başarılı marka. sonbahar kızılını öneririm.
  1 ... fantina
 7. 7.
  türevleri arasında özelikle deluxe serisi önerilir kalıcılığı yüksek saç boyası markasıdır.
  ... melonella
 8. 8.
  8-0 bal köpüğü renginin kutudaki görüntüsü oldukça hoş duruyor. dün akşam koşa koşa aldım, umarım bu sefer kızıllıklarım kapanır..
  ... greyfurtcukk
 9. 9.
  bal köpüğü olanlarının hoş durduğu iddia edilen saç boyası markası. eğer doğruysa muhteşem , değilse vay halimize.
  ... dildilpakistan
 10. 10.
  Yaklasik 3 gun once sacimi gece mavisi rengine boyadigim sac boyasi markasi. Renk tam istedigim gibi oldu. Gorunurde siyah fakat isikta mavi yansimalar veriyor. 7 yagli bakim kremi de saclarimi yumusacik yapti. Tarafimca tavsiye edilir.
  1 ... i wanna fuck rihanna