bugün

Aslında severek okuduğum bir yazar ama son dönemde dikkatimi çeken ;

- Almanya'da şöyle, Almanya'da böyle.

Abi git Bayern Münih sözlüğe falan üye olsana. Burası Türkiye.
evladım ben senin lise müdürün diilim, aman sakin ol, sakın panik yapma şeklinde de tanımlanabilecek bir yazar. ben ismi lise olan hiçbi okula gitmedim, bu isim zaten fransızcadır. orijinali lysée dir.

zaten burası da bir alman şehri, yani- tamamen güvendesin.
Daha önce rastlamamıştım, Merak edip dinledim sesini.

Cnn türk'te sunucu tarafından sürekli konuşması bölünen muhalif gazeteci sesi var kendisinde.
anladığım kadarıyla avrupa'da yaşayan tipik solcu. kendi milletini dinini örfünü hakir gören tipik günümüz jöntürk versiyonu. ateist olmadığını zannediyorum. öyle bir entrsine raslamadım.
gömlek cebinde sigara bulunduğuna emin olduğum yazar.

kendisini tanımıyorum, ses kayıtlarına zaafım olduğu için dinledim.
çok fazla almanya dedi. sanırım almanya'dan yazıyor. anlamaya çalışıyorum. emin olunca dünyam aydınlanacak.
yalnız ana bacı karıştırmış. yapmayın öyle şeyler. yazık.

edit: tanımadığıma memnun oldum 2. kayıttan sonra.
bayılıyorum burdakilerin şu "siz bir halta yaramıyorsunuz ama ben muhteşemim" havalarına. e git, yazma o zaman? kime niye kanıtlıyorsun ki kendini?
acayipsiniz eheheh.
sesli entry üstadı. sesinden tahmini 40lı yaşlarda sanırım.
tesbit 10 üzerinden 100. ulan parayı kaçıranlar el arabasıylamı kaçırıyormuş.
(bkz: instagram da götünü açan türk kızının anne olması/#37491384)

hay ağzını öpeyim abi.
Yaşlı kurt.
mahmut uslu diildir.mahmut uslu çok yaşlı olm o kadar diiliz daa.
ne zaman bir ses kaydını açsam,"ozon yollordon yortdoşondo yoşoyorom" lafını duyduğum yazar.O kadar vatanına milletine diline düşkün olsaydın vatanını bırakıp avrupaya hizmet eden bir köle olmazdın be abicim.
benden yaşlı olamaz. sözlüğün en yaşlı yazarı benim yerimi kimseye veremem.
0:00 0:48
0:00 3:39
fikir üreten yazar. yüzlerce trafonun karıştığı bir konunun tesadüfen olduğuna inancaksınız demek ki siz...hah hah...ona da biz inanamıyoruz işte.

bi konuya yüzlerce trafo karışacak, ve o tesadüfen olacak öyle mi?...hadi uzayın siz ordan...heh heh heh.

kediciler sizzziiiiii...