Tayt giymeyin ya hiç seksi gelmiyor bana. Bana seksi gelen bi şey giyin.
Taytlarını pek sevdiğim marka.
Compressive diye bir tayt modeli var oysho'nun, eski türkiye'de her sene bir iki rengini alır suyunu çıkarana kadar giyerdim.
Tayt 700 tl olmuş. Tayt. Bildiğimiz Tayt.
Noluyor savaşta mıyız?

Ben 4 senedir aynı yerde çalışıyorum, maaşım benzer skalada. 2 sene önce düşünmeden 2 tane aldığım Tayt için bu sene ihtiyaç kredisine mi başvurmam gerekiyor?

Tayt sektörü de diğer tüm sektörler gibi bitmiş. Yazıklar olsun.
fiyatlarının, afedersiniz iyice bokunu çıkarmış marka. taytları güzel ama.
Koskoca ariana grande'in parasinin yetmediği marka.
Hanımefendi memelerinizi içeriye sokar mısınız lütfen?

Kaliteli bir markadır.
don kilot satan pahalı bir marka.
Kime göre pahalı derseniz bana göre.
Sütyene neden 120 tl vereyim tek ben görüyorum zaten.
Kediler insanlardan daha temiz.
Saatlerce kendini yalayarak temizliyor.
Ne salak insanlar var alma zaten sen.
Sevdiğim marka.
Ayrıca saten geceliklerinin tasarımı güzel.
Don kilot sütyen satan marka.
Bir sütyene 150 lira vermek isteyenler gidebilir.
benim için ciğerci dükkanıdır.
şirin mi şirin iç çamaşırları ve pijamaların bulunduğu indirim günlerinin kaçırılmaması gereken mağaza. yoksa çok pahalıya mal oluyor.
göz uyku bantları bulunan mağazadır.
sezon zamanı bir şey alınmaması gereken ve fakat indirim dönemi yağmalanması gereken marka. siz bırakın onlara telefonunuzu, indirim zamanı sizi arıyorlar. *
kuzenimde her ürününü görüp "enee nerden aldın bunu ne tatlı bişeymiş" deyip tanıdığım marka. ankarada panora avm de mağazası mevcuttur. mesela ben yarın şu mübarek ramazan ayında oruç oruç hiç üşenmicem ta eryamandan gidicem panoralara alıcam bikaç bişey yoksa çatlıcam bi yerimden.
belki de görüp görebileceğiniz en sevimli pijamaları üreten marka.
kaliteli ic camasirlari ureten marka.
http://www.oysho.com
zara'nın da sahibi olan ispanyol inditex'e ait Türkiye'de sadece istanbul Cevahir ve izmir Forum Bornova'da mağazası bulunan her yaş grubunda tüketiciye hitap eden bayan iç çamaşırı markası.