bugün

TRT türkte spor programı sunuyor. Aynı zamanda ralli pilotu. Bir o kadarda hayranı olduğum güzel bayan.
Kendisiyle yüz yüze tanışma fırsatı bulduğum güzel bayan. Felaket güzel. Miss Türkey'de ilk 2 ye oynar o derece. http://about.me/oyaeren adresinden de bilgilere ulaşabilirsiniz.
çok tatlı, çok orjinal, çok izlenesi spor spikeri. TRT değil de başka bir kanalı açmış gibi hissettiriyor. Üstelik ralli pilotu. bu narinlikle nasıl bu kadar ağır bir sporu tercih etmiş o da dehşete düşürüyor insanı. ne olursa olsun hayranıyız kendisinin. çok değil, azıcık kilo da alırsa daha ne isteriz... (bkz: https://www.facebook.com/erenoya)
Her tv'de izlediğimde beni büyüleyen spor spikeri. Ntvspor'u 10 sene kesintisiz götürür. Burcu Esmersoy'dan falan daha çekici daha güzel
Beni her zaman büyüleyen spor spikeri. Oya Eren >NTVSPOR spikerleri diyebiliriz.
tek geçiyorum. onsuz spor olmaz olsun diyorum. Oyaaaaa.... `https://www.facebook.com/...92&type=1&theater`

(bkz: https://www.facebook.com/erenoya)
trt spor da sunucu ve rallici. kendisini yıllar önce tv de görünce kim bu kadın ya bu ne güzellik demiştim. ardından bi gün twitter da takipleştiğimizi farkettim. şuan da takip halindeyiz hali hazırda. galatasaraylı bir kişiliği olsa gerek kendisini oldukça beğeniyorum. arada instagram ve twitter a yine ralliden fotolar atmakta. ntvspor spikerlerinden dahi iyi benim gözümde oya hanım.
tam bir kezban. trt çiftlik olmuş. bu nasıl sunucu oldu acaba.

görsel