bugün

Pesimist manifesto'nun yazarı olan user arkadaş.
evlilik yapamaması evde kalması ruh halini bozmuş olsa gerek szölük yazarlarının söylemek istedikleri ağlama duvarında bezgin bekiri anımsatan zevat. şu kıza birniz talip olsunda kurtulalım.

görsel
evlilik yapamaması evde kalması ruh halini bozmuş olsa gerek sözlük yazarlarının söylemek istedikleri ağlama duvarında bezgin bekiri anımsatan zevat. şu kıza birniz talip olsunda kurtulalım.

görsel
Ya geçen frank mütevazidir deyip entry'sini silen şahıs bu değil miydi?

Yaşını vesaire bilmem ancak yaşlı olduğunu düşünüyorum. Çocuğun yaşındayım ben, çocuğun. Rahat bırak beni.
Saygılar.
Frank lucas saldırdığına göre iyi insandır.
Sevmediğim yazarın sevmediği yazarı severim.
Frenki git ampül yala sen millete bulaşma.
Sözlüğe renk katan bir yazar kardeştir.
bak pansumancı meriç yoluk kartoncu da teşrif etti istersen evlendirelim sizi diycem ama kartoncudan bırak koca olmaz seni çalıştırır paranı yer.
ne güzel tartışıyorduk neden basitliğe düştün bu kadar. ben seni uyarmadım mı yediğin hurmalar gün gelir tırmalar demedim mi. önce insan olmasını öğreneceksin duygu sömürüsü yapacağına birini pisliak yapmadan önce hesap kitap yapacaksın bu herif ilerleyen günlerde bana salça olur mu ters bir şeyler yazar mı hesabını yapacaksın. neyse kendi bitik dünyanda sana kaos lu günler dilerim.
görsel
Yazılarının içinde zaman zaman kaybolduğum, kelimelerinde tek tek kendimi bulduğum sevdiğim bir yazar.

Not : saçma sapan insanları kale almaması temennisiyle.
dün bir aralar huzur iklimi hakimdi sözlüğe. neden acaba?
Saçma sapan insanları ciddiye almaması gereken değerli bir yazarımız.
Kafasına şapkadan bir şey takmaması gereken yazar.
Sözlüğün en tatlı yazarı. Gerisi hikaye.
iyi saatlerde olsunlar..
Yaşıtlarına kıyasla çok zeki olduğunu düşündüğüm birisi. Potansiyeli yüksek.
Kaç yaşındaki öyle bir yazmışsın 16 17 sanki ? Kadınlar erken olgunlaşır.
sempati duyduğu futbol takımı haricinde sevdiğim bir yazardır. sevgiler ve saygılar efendim.
Sınava hazırlanıyor sanırım maksimum 20 olsun.
her yazdığı, eylemsizliği şiar edindiğinin bir başka tezahürüdür.
entry girsene biraz...
günün ilk melankoliği pardon açık oylayanı teşekkür ederim.

kız drama seviyor. buna yürüyecekseniz anam yoğun bakımda babam dün öldü senden başka kimsem yok minvalinde yazın. düşüremezsiniz ama yinede deneyin.
sözlükten biriyle mesajlaştığını tahmin ettiğim dişi yazar. mesaj alımını bir süreliğine açıyor sonra kapatıyor. whatsapp'a mı geçiyorlar acaba? neyse hayırlı olsun benim hoşlandığım başka biri var zaten.