bugün

fermuarın açık kalmıştır hemen şeyapma.
En güzel aşk başlangıçlarından biri olan güzel hadise.
hemen telefon numarası istenerek yürünür. evet.
kibarca teşekkür etmesi ve yaptığınız davranıştan mutlu olması anlamına gelir...
abaza mısınız oğlum lan insanlık gereği yapılan saygı gereği yapılan şey sonuçta ne gerek var konuşmaya.
kemal sunal'ın 'güldü, verecek' sahnesini aklıma getirdi.
enayiye bak dercesine gülüyordur. eğer hat fordcusu bol pis bir hat değilse niye yer veriyorsunuz lan gencecik kıza enayi misiniz?
hiç görülmemiş bir gülümsemedir.
bir kış günü poponuzla koltuğu çok iyi ısıttığınızın işaretidir.
oh ne güzel ısıtmışsın be demektedir.
Olası masturbasyon malzemesi.
(bkz: güldü verecek galiba)
türk kızı değildir. Zira türk kızında gülme fonksiyonu bulunduğunu sanmıyorum ben, daha çok otobüste yer verilen kızın ananı sikeyim bakışı atması durumu uygun olur bizim kızlarımızdan biriyse.
kesin kucağına oturmanızı istiyordur, başka bir açıklaması olması mümkün değil.
içinden "ahah ameleye bak, iki baktık hemen kalktı yer verdi salak." diye düşündendiğindendir.
ayrani yok icmeye otobusle gidiyor gezmeye...
yolludur .

ineceği durağa kadar .
(bkz: mutualist yaşam)
bir nevi teşekkürdür.
bu dünya da hala böyle saftirikler kaldı mı gülüşüdür. sırf bu gülücüğü görmek uğruna bir saat ayakta yolculuk yapacak bir abazan genç yaşıyorsa, ona vereceğim tek tavsiye; "gülücüğe odaklan" olacaktır.
aşık olduğundan değil, ona yer verdiğiniz için minnettar olduğundan gülümser o kız. ne yapsaydı, kendisine iyilik yapan birine pis pis bakışlar mı atsaydı?
sırf o gülüş için yer vereceğim güzel kızdır.
daha sonra elinizdeki kitapları tutmak istemesi ile devam eder. tanışmak için can atar hatta.
--spoiler--
daha sonra telefonunu size göstererek gülümser. siz de başınızı öne eğersiniz. çünkü telefonu çok pahalıdır ve sizinki ucuzdur
--spoiler--
ne acıdır o an.
kanka bak lan kıza yer verdim ya bana bakıp bakıp tatlı bir ifadeyle gülüyor kanka bana aşık oldu lan.
kesin benden hoşlandı lan, benden sonra inmese bari, hangi durakta inecek acaba ? diye durduk yere insanı şüpheye düşüren kızdır.