dede kendi bakmamış zaten, şoförün bakıp kaza yapmasından korkmuş.
napcan be dedem suçu günahı kendine sen bakma hey allahım ya.
Dede kendi ahlak anlayışını anasının kukusuna sokar ve Arabistan uçağıyla ziktirir gider.

Yallah dede yallah !!

Bi tane bana böyle denk gelse onun o sakallarını ellerimle koparırım valla -yolarım herifi tavuk gibi ...
yaşlılara her zaman saygım vardır ama bu dede sikilesi dededir.
bunların en nefret ettiği şey yılbaşı ağaçları ve özgürce dolaşan kadınlar.

kadınların ve çocukların tecavüz edilip öldürülmelerine tepki göstermezler.
sakaryadır orası yazmaya gelmiştim.

kocaeliymiş. eh yakın. şaşırtmadı.
45 erkek çocuğa tecavüz edene ses etmemesi ile kalitesini gösteren sıradan insanlardan sadece biridir.
Önemsiz ve gereksiz. Varıp baksan kimbilir ne hikayesi vardır.
son derece haklı, dededir. şehitlere padişahlara saygsızılıga ahlaksızlıga namussuzluga orospulugfa gerek yok.
işte bu dededir.

https://www.haberler.com/...urucuden-11050208-haberi/
gençliğini hatırlayan dededir.
abi ne söylersen söyle boş. Adamlar ki görüşe bak nereleri düşünüyorlar la yazık yemin ederim yazık. Herkesin inancıda giyimide düşenceside kendine madem öyle sen binme o zaman o otbüse biz yobaz. islamiyet bu değil abi böyle yobazlar yüzüden islamiyet kötü bir algıya sahip oluyor.
tam bir kahramandır. hem ahlaki düzeni korumuş hem de otobüsün kaza yapmasını önlemiştir. o kız kimsenin hayatına tehlike getiremez böyle ve ahlaki ortamı bozamaz.
bu siktimin davarlarından gına geldi artık. bide yaşlı başlı herif kırsan ağzını burnunu yaşlı adamı dövdü olur. amcık ağızlı torunu yaşındaki kıza yaptığına bak... yok mu kocaelinde delikanlı bir kardeşimiz versin ağzının payını sunun?
beyin yerine su damacanası taşıyan götveren şahsın hadsiz davranışı sonrasında vuku bulan olay. ulan bırakın şu memlekette isteyen istediğini giysin.
olur böyle vakalar
türk polisi yakalar
çeker seni merkeze
rezil eder herkese.
Yaşından başından utanmadan, kendini rezil eden dededir.
iyi ki benim dedem değildir!

Bu tayfa böyle azizim! gençken kırdığı fındıkların haddi hesabı yoktur, kuş ötmeyi kestiğinde de namus ve ahlak bekçisi kesiliverirler.
Fantezileriyle başa çıkamadıklarından hep bu agresif soytarılıkları!
Ayyy hoşttt ulan!!
Dede filan değil sopalık yobazdir. Böyleleri neden bana denk gelmez ki?
kendi de söyleyemiyor iki saat karın ağrısının ne olduğunu aq çomarı.
Uzun uzun yazmaya gerek yok.

Amk delisi!
Dede sen ölsen iyi olur aslında.
Şeriatçı köpek örneği videodadır.
Anadolu zombisidir.
Ben böyle saçmalık görmedim. Inşallah kadın şikayetçi olmuştur. Taciz bu.
bende olaya ne zaman oç bir bakış açısı getirilecek diyordum.
eli kulağındaymış dürzünün.
Aşağıdaki videoda görülen sikko durum.

Kocaeli'de bir yolcu içinde mini etekli kadın var diye dolmuşu karakola çektiriyor amk.

Davacıyım. Kadından davacıyım. Mini etekten davacıyım. Şoförün siki var ondan da davacıyım.

https://mobile.twitter.co...18202760972587008/video/1