bugün

kız isimli telefonlara yarak fotoğrafı yollanarak yapılabilir.
oha amuha koyum ya. diye saydırır.
bluetooth'u amaç dışı kullanmaktır.
Abazanlık'tır.. Tek amacı karşılklı bedava müzik..resim... vb. amaç için üretilmektir..
böyle bir ülke de* öyle bir tipe ne tepki verirdim diye düşünüyorum öyleyse kızım.
bu eylemi sosyolojik olarak iki ihtimalle açıklayabiliriz. birinci ihtimal erkek kardeşimiz artık abazanlıktan ölmektedir, son raddsine varmıştır. ikinci ihtimal erkek arkadaş harbiden yalnız ve çaresizdir. kızmayınız insanoğlu şaşar beşer efendiler.
çaresizlik.
açlığın son noktasıdır.
+ saffet , kemal , ayşen <3 , obaa buldum lan !
* kalp.imagejpgbmp gönderiliyor
+ kız kesin tav olur şimdi
- kim lan o osbu çocuğu kemal ?!
+ bu nelan !? şöför acil inecek var !
(bkz: umut fakirin ekmeği)
otobuste nadiren ama alışveriş merkezlerinde ise %100 sonuç alabileceğiniz bir eylemdir.Eğer bir kız başına düşen abaza sayısını merak ediyorsanız telefonunuz adını bir kız nick gibi gösterip bir alışveriş merkezine gidin ve sonucu görün ben yaptım ve telefonu formatlamak zorunda kaldım siz yapmayın.
abazhanlığın son acınası halidir.vah vah denilecek bir durumdur.
teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar yararlanma durumudur. lakin kız yerine babası bulunduğunda yaşanacak riskler de göz önüne alınmalıdır.
(bkz: kronik abazanlik)
bluetooth bağlantısının bulunması başarının ancak yarısını oluşturur, zira bluetooth bağlantısı üzerinden bir veri gönderebilmek için karşıdaki cihazın * onay vermesi gerekir, bu nedenle iki aşamadan oluşur. zaman zaman başarılı bir yöntem olsa da, gecenin bir yarısı buca heykel'de kuru kafa resmi yollayan dallamaların varolduğunu görünce tiksinilen davranış olarak tarihe geçmiştir.
abazanlığın en son safhası olarak açıklanabilecek durum. bundan sonra düz duvara tırmanma safhası gelir. vücutta biyolojik değişimler yaşanır. beyin ile üreme organları fonksiyon alışverişine girerler.
bluetothun ilk çıktığı zamnalarda tüm abaza diye adlandırabileceğimiz erkek kesiminin yaptığı olay.ayrıca acaba denk getiren varmıdıdr sorusunu akla getirir.
14 şubat öncesi yANLIZ KiŞiNiN SON ÇIRPINIŞLARI ÇiFT OLABiLME ADINA TEKNOLOJiNiN BÜTÜN NiMETLERiNi HEMDE EN BEDAVASINDAN KULLANABiLMEK.
bluetooth denen hedeyi her daim açık tutan hatuna ne demeli. kanımca ara beni boya beni modelidir.
izmir-istanbul arası bir otobüs firmasında karşılaştığım ve bluetoothu ilk defa kullanma sebep olan host'tur..fakat iyi arkadaş olabiliyorsunuz * *
bulur bulmaz şarkı göndermeyi gerektiren eylem.*
tercihen serdar ortaç veya rober hatemo şarkısı olmalıdır. şarkının ardından, bir de mesaj gönderilebilir "selam güzel baağğyan tanuşabilür miyük" * diye. *
bunların carousel'de mesai yapan versiyonları vardır.birgün denk gelirler inşallah da bluetooth'un diger yönlerinide tüm çıplaklıgıyla gösteririm dedirtirler bana.
karaköy civarında nedense daha bi bolca yapılan eylemdir.
bunun mc Donalts ve benZeri yerlerdeki durumuda makbuldur.kız özenle aranır,bulunur,abuk subuk resim yazı atılır,sağa sola şaşkınlıkla bakan kız görülür,koşarak yanına gidilir...

-Arif bak lan bak bu...
(bkz: insan üşenen hayvandır)
(bkz: otobüste bluetooht ile arandıktan sonra bulunan kızın aslında erkek olması)
olabilir efendim. bluetooth olayının yeni yeni yayılmaya başladığı caanım ülkemde, yeni bir ekmek kapısı(!) olmustu bu olay. irc, icq, msn derken "uzaklarda arama çünkü sen içimdesin" şarkısına inanan yurdum abazanları "kaldırılması daha kolay" olduğunu düşündüğü hatunlar için gerçekleştirdiği (bkz: aramaya inanmak) eylemiydi.

ama her zaman doğru sonuç vermez. çok kötü tongaya düşülebilir, bir bakmışsınız gonca'yla konusurken, hayatın anlamını sorgulama geyikleriyle hatunu bağlamaya çalışıp, bir taraftan da aklınızda gece hatunu atabileceğiniz bir "boş ev" ararken, gelen son mesaj "ben erkeğim y...aam, amuhahahah" olabilir.*