bugün

biraz önce farkettiğim durumdur. insanın rahatlamasına sebeptir. hakikaten ya osuramasaydık. düşünmesi bile kötü.
(bkz: osurtmayı sevmek)
osurduktan sonra çoğu insan ohhhh diye bi tepki verir bu nedir rahatlamanın verdiği bi huzur.sonrasında ise sittiryaa koktu mına koyim dene bilir ama.
öncelikle tam beni anlatan eylem. ayrıca biraz abartı biliyorum ama rahatlamanın yanında biraz da komedi için (#8916159).

edit: biraz mı dedim? bir keresinde gülmekten yere düşmüştüm. *
osurmayı seviyorsa sıçmaya bayılan kişi söylemidir.amca baba yarısıdır, osurmak sıçmanın yarısıdır. o halde bu çocuk amcasınıda babasınıda seviyor.

off tamam kötü oldu.. idare edin yahu boktan önce gelen bi eylemden bahsediyoruz şurda. (bkz: buralar hep entry kokacak)
şöyle götün ağzını kenara çekip, pantolonu da düzeltip, bir ıkınma ile hafif hafif dışarı metan gazı vermek gibisi yok.

kimi zaman yırtılma hissi verecek, kimi zaman karın ağrısına deva olacak, kimi zaman ise götünüzden bir ağırlık kaldıracak durumdur osurmak.

eğer yanınızda sevgiliniz varsa; pozisyon değiştiriyor gibi yapıp da osurabilirsiniz. yada kız arkadaşınızla oldukça uzun süredir beraber ve size bu davranışınızdan dolayı sadec egülüp geçiyorsa zorttt diye bırakabilirsiniz.

komşudaysanız ve yine osurmak koptuysa içinizden; götü tutun ve bir balkona çıkın. yoksa komşu komşunun bokuna muhtaç değildir.

sınıftaysanız en kötüsü budur; kıpırdayamazsınız, izin isteyemezsiniz. ne yapacağınızı sormayın; birinci durum tam size göre. kokarsa mı; herkesten önce davranıp, yanınızdaki arkadaşınıza "öndeki osurdu galiba" deyip bir an önce kitap defter ne varsa sallamaya bakın. ama sakın ola ki dersin hocası duymasın görmesin; adam tecrübelidir; kokuyu ilk alanın osuran olduğunu bilir. boşuna profesör oılmadı ya.

az dahanan unutuyordum; otobüsteyseniz yandınız. cam kenarına yaklaşın, terliyormuş gibi davranın ve camı aralayın. durun hemen yapmayın; şoför gaza basınca sizede gaza gelin ki; ses duyulmasın.

yol da yürürken sağınıza, solunuza bakın ama sakın ola ki arkanızı da kollamayı unutmayın. yoksa adamı öldürebilirsiniz veya laf yiyebilirsiniz.

işte asıl olarak geldik en kritik duruma; kız arkadaşınız ailesiyle tanışmaya çağırdı. tuvalete girdiğiniz anda hemen yan taraftaki diğer tuvaleti kullanmaya kız arkadaşınızın babası girdi. iki tuvalet ise havalandırma ile birbirine bağlı. o zaman; sıkın, adamın çıkmasını bekleyin; en olmadı, kıç yıkama hortumunu çalıştırın ve sifonu çekerken salın.
osuramamak, bağırsak kanserinin bir symptom yani göstergesidir. o yüzden osurmak sevilmelidir.

bizim sülaleden bu hastalıktan ölen oldu. son zamanlarında osuramadığı için karnı davul gibi şişiyordu, uyuyamıyordu adam o rahatsızlıktan...onu alıyorlardı, ortalık leş gibi kokmaya kokuyordu, ama adam rahatlıyordu. karnı şişken bi de büyük acı çekiyordu.

o zaman anladık "osurmanın" bir nimet olduğunu.

o yüzden fazla dikkat çekme aracı yapmamaya çalışmamak şartıyla, osurabildiğin için şükretmen lazım, aslında. çünkü gördük ki, tümörden dolayı osuramıyorsan, mezarına çok yaklaşmışsın , demektir.

göğsünü böyle gere gere osurcaksın.