bugün

Artik ülkede ölsek bile kurtulmus olamiyoruz.
Mevcut iktidarin "profili dusuk" insanlar istemesinden kaynakli bir algi.mumkunse unvstler kapatilsin.
Adi gecen universideki olaylar tabiki bu istege canak tutmustur.(rektor istifa etmistir) istifa erdemini idrak edemeyenlerin algi operasyonudur..
Hani lan "unuvrsitelerde ahlak yok
Kizli erkekli dolasiyorlar" demistiniz ya..heeh. Onlarin cinsel sorunu olmamasi gerek bu durumda..
Oluyu, diriyi,hayvani kovalayan
Zihniyetin " les kargalari" ususmustur.osmangazi'ye.
olayda tecavüzcü olduğu iddia edilenlerden birinin facebook profilinde türk bayrağı efektli selfiesi var. mevlana'yı, şems-i tebrizi'yi falan beğenmiş. bizim ülkemizde kanı bozuk, orospu evladı, gavat soylu kim varsa kendini tertemiz göstermeye bayılıyor. peşlerini ülkemizin kara mizah malzemesi tadındaki adaleti zaten öyle ya da böyle bırakır. peki tecavüze uğramış merhumelerin hakkı bırakır mı? asla. bunların belasını allah verecek.
Çocuklara bile tecavüz edilen ülkede ölülere hayli hayli yaparlar bu kanı bozuklar. Kan donduran ifadeler;

--spoiler--

Ölmüş genç kızlara tecavüzleri, üniversite yönetimi yıllardır biliyor

Fotoğraflarını teşhir ettiğim üç kişi de ölülere tecavüzü örtbas eden namussuz şerefsiz mahlukatlardır.

En alttaki morg sorumlusu Fikret Kalaçay, ortadaki Hastane Başmüdürü Mesut Sarıbardak ve üstteki Rektör Hasan Gönen...

Allah üçünün de belasını versin.

Bunları Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığına bizzat ihbar ettiğim zaman bana hakaret davaları açtılar. iftira davası değil.

Çünkü hepsi biliyor gerçekleri anlatığımı.

Eskişehir savcılarına rüşvet yedirdiler ve benim ihbarlarımı örtbas ettirdiler.

Bu orospu çocuklarını Ağır Ceza Mahkemelerinde yargılatmak ve hapsettirmek boynumun borcu.

Bekleyip görün...

https://osmangaziuniversi...morgunda-olulere.html?m=1

--spoiler--
Yapacağınız üniversiteyi sikiyim kurcaladıkça pislik çıkıyor.
Bu gün de ülke adına utandık çok şükür.
ölüyü diriyi siktiler
gözü bizimm göte diktiler.
belli ki bu osmangazi üniversitesi denen fetö yuvası eskişehir'de anadolu üniversitesiyle yılmaz büyükerşen'in yarattığı aydınlık ortamı karartmak için özel olarak kurulmuş bir yer.
içim acıdı. nerede bir güzellik var yobaz ahlaksızlığını oraya yerleştirmeye çalışıyorlar.
ülkemizde nekrofilicilerin olduğunun ispatıdır.
Utandiran iddia. Yapanlari zaten anlayamiyorum, ancak buna kim neden goz yumar, bunu hic anlamiyorum. Umarim bu isin pesi birakilmaz, ve emekli olup, istifa edip bu pislikten ismini siyirabilecegini dusunen orospu cocuklari gereken cezayi alir. Zor ama, umarim alirlar cezalarini.
kadın, çocuk, kedi, köpek, at, eşek, damacana derken sonunda buda oldu. yakında bunlar prize bile şeylerini sokarlar ben diyim size.
Morg görevlileri kadın olsun kampanya başlatalım.
Araştırılması gereken bir iddiadır.
haber doğru mudur bilmem ama blog sitesinde yayınlanan yazıyı gerçek haber diye ortaya atmak pek de etik bir hareket değil. haberin geçtiği diğer siteler de bu blogdan yazıyı kopyalayıp yayınlamışlar.
yani haberin tek kaynağının bir blog oluşu beni tatmin etmedi.