bugün

faşistin sözlük anlamı : fikirlerini empoze etmek için güç kullanan, zor yolu seçen.

bu sözlük arkadaşımız da bu iş için her türlü engeli aşıp atlayıp, küfür dahi ediyor, sonra da diline pelesenk faşit kelimesini yapıştırıyor kime gelirse.

not: ayar amaçlı yazmadım, az aklını başına devşir, tartışıyoruz yaptığımız şey kavga değil. insanın tadını kaçırmayınız sayın yazarıdır.
yeni tanıdığım her konuda tartışılabilecek duzeyde olan ama kalitesini asla düşürmeyen. hoş sohbet cana yakın yazar.
hem kürt hem örümcekkafalı yazar.örümcek kafalı kısmını yazmak totoloji oldu ama neyse...
(bkz: birinci nesil çaylak)
(bkz: tamam fazla üstüne gitmeyin)

(bkz: ezildi yavrucak)
olsa olsa kuyuya taş atanlardan biri...*
yeni atilla yayla.
en aydını, en çağdaşı, en süperi en en en takıntılı, mükemmelin mükemmeli olduğu iddiasına girişen ve kendilerini küçük düşüren zavallı profilin aksine kendine seçtiği nickle bazı şeylerden geçmiş, belli noktaları aşmış olduğunu düşündüğüm yazardır.
atatürkçü gençlere bok atarak popüler olmaya çalıştığını düşündüğüm yazar*.

edit:girilen entryler gösteriyorki bu konuda başarılı olmuş yazardır.
(bkz: börülce kafalı)
ismiyle uyumlu hareket eden yazar.
nickine layık yazar.
son girdiği entrylerle ve açtığı başlıklarla "kafanı da al git" dedirten yazardır. bilmiyorum nereden çağrıştı...
an itibariyle nickiyle olsun imzasiyla olsun beni yarmis yazar. bundan sonra takipteyim.
girdiği entrylerle ahanda ne güzel bulmuş nickini dedirten yazardır.
sectigi nickin kendisi icin fazlasiyla ironik oldugunu dusundugum yazar.*
her entry ı dikkatle okudugunu düşündügüm yazardır..
gündemi takip etmesiyle bu sayede vermiş olduğu önemli bilgileriyle ve farklı bir çizgisiyle olması zorunlu yazarımız.
yeni bir yazar adayi.