bugün

11 yaşındaki sözlük yazarı.
ek: 11 değilmiş.
liseli yazar.
nicki yüzünden hiç bir zaman ciddiye alınmayacak insan. bi el atın da düzeltelim şunu.
verdiği tepkiden anlaşılacağı üzere tipik bir liseli. (bkz: bir liseliyle hem fikir olmak/#12923838)

--spoiler--
sütyen çıkmış ak kaşık
--spoiler--

evet bunu dedi adam akıl bir ergene yakışır şekilde başka yerlerde. *
o liseli de bir gün büyür ve yağız bir üniversiteli olur. ortalığın tozunu attırır. kaçacak delik aranır sonra.
nickini beğenmediğim yazar.

al bunu, alın bunu.
lise 3 e gidiyormuş fizik sınavı varmış filan ...
henüz çişini söylemeye başlamış, çine sarı yağmur yağdırmış biri ile çiş yarışına girmeye çalışan yazarımsı bir kardeşimiz.
ibretlik bir nicke sahip yazar. ergen desen ergen değil çünkü ergenler bile böyle nick almaz.
açıklama:nickim uydurmadır.uludağ sözlükte yazar olacağımı hiç düşünmediğim için saçma bir nick le açılış yaptım.bir baktım ki sözlük ortamı iyi güzel.değiştirmeyi düşündüm.ama olmuyormuş.
nick değiştirmeyi bilmeyen sözlük yazarıdır, nick değişimi: /nick istediğin-nick eski-nick
/nick karigoturist zall
edit: eskiye çevirmeyi bilen var mı ?
yaş 17 miş. tamam oldu ergen değilmiş rahatladık *
ohoo yaşı 17'miş, ben 12.5 falandım sözlük, hey gidi günler heyyyy
akıllara smackdown1999 u getiren yazar
meğer yaşıtım olan, akşam akşam don dertlerimi dinleyen yazar. daha anlamlı muhabbetlere artık, ne diyeyim.*
(#14625756)

çıkarıp masaya koymuş yazar..
umarım ve korkarım 2000 doğum yılı değildir.
(#14625756) aklen liseli yazar selamlar!
türkçede "q" harfinin olmadığından haberi olmadığı halde burada yazar olabilmiş birisiymiş. agucukbugucuk.
oruçlu olanı "şakirt" görüp, iftarın gelmesini beklemeyi de "pisboğazlılık" olarak addeden basit bir zihniyet. milenyum çocuğu.
bu kişinin babasının tek yaptığı mallık zamanında korunmamış olması. Zamanında korunsaymış eğer ilerde kendisine 'mal' diyecek kadar ahlak yoksunu birisi dünyaya gelmezdi.
normalde nick altına yazmam kimsenin,daha önce kullandığım sözlüklerdede geçerlidir. ama şurda koparmıştır kendisi;
(#16556720)
2000 doğumlu sözlük yazarı. bu sene sekize geçti inşallah. sevin onu. yanağından makaslar alın.
an itibariyle 14 yaşına basan yazar.
görünce ' böyle nick mi olur lan ' dediğimdir.
güncel Önemli Başlıklar