(bkz: artı oy almanın yolları)

edit: öndeki dört entry nereye gitti len*
çok haklı. (bkz: (#21876295) )
1955 de doğmuş bir yazar adı da onur.
yeni projeleri olan , inandığı gibi , doğruları yazan kardeşimiz.
Kendisiyle yapılan bir sohbette, kendisi ile ilgili ilk intibaları yıkan, saygı çerçevesini korumasını bilen *, dinine bağlı ve bunu anlamak isteyen herkese anlatabilecek sabra sahip yazar kardeşimizdir. Ayrıca nickinden anladığım kadarıyla adaşımdır...

Edit: sohbetiyle entry'mi * değiştirmeyi başarmıştır.
onur55 yaşında arkadaşları ona aynştayn amca diyor.
mü'min bir kardeş...
faşist müslüman.
hoşgeldin diyorum yazarı.
10 gün kadar önce aynı sebepten beni de çaylak etmişlerdi. acaba moderasyon o terör örgütü sempatizanlarını da çaylak ediyor mu, merak ediyorum.
sıcakkanlı yazar,iyi yazar sözlükte, varsın çıgır açsın beraber koşturalım sözlükte.~~
On numara yazar.
zekasi turkiye ortalamasi ustundedir. ama avrupa degil.
güzel insandır abimiz giyinmesinide bilir mesela ben bilmem.
Beni ikileme sürükleyen yazar.
hızır gibi yetişmiş, linklerinden anlaşıldığı üzre google aşinası bir yazardır. hoş gelmiştir dünyamıza.
10.nesilin 10 numara yazarı…
Bir adet Meleği olan yazar.
samsun'da ikamet etmekte olan okul müdürüdür. bekardır. resim yapmayı çok sever. sözlükte akp'li olduğunu söylese de bbp'yi desteklemektedir. muhsin yazıcıoğlu'na ayrı bir sempatisi vardır.
neslinden yazarlığı belli olan onuncu nesil. orantisiz zekalıların şamar oğlanı.
(bkz: akp sosyal medya ekibinin bitmeyen çilesi)
akp sosyal medya dezenformasyon ekibindeki yaprak dökümünü başlatan kişidir.
nedeğn! diye bizi düşündüren yazar.
panpa o 55'in hatrına kalabilirsin denilesi yazar. ha bu arada yolsuzluk davası kendisini çok üzmüştür söyleyim. 2 günde 100 milyar dolar değerinde kilo kaybettiği gelen haberler arasındadır.
samsun'lu olduğunu beyan ederek, sözlükteki samsun'luları etrafına toplamak isteyen ve bu yolla ünlenip sözlüğümüz de şan şöhret peşinde koşan vasat troll.

yazık gerçekten!
hemşehrim olan yazar kişisidir. kendisi şu an hararetli bir tartışma içerisindedir.