bugün

Yazmak yazarların okumak sabırlıların işidir.
yazmaya takatleri yoktur.
heh ne var?
Sadece yazılanları okuyordur. Ya da yazmaya değer gòrdüğü başlık yoktur.
Yazacak başlık bulamayan yazarlardır. Sadece yazılanları okuyordur.
selebitri yazar olduğunu sanan selinbitine yazarı.
Başlık beğenmeyen yazarlardır.
Sadece okuyordur, sözlükteki değişimleri analiz ediyordur.
gözlemde bulunarak nokta atışı yapmayı hedefleyen yazarlardır.
Benim gibi yazarlardir. Basligi gorunce suclu hissedip entry giren okurlardir ayni zamanda.
yazma ilhamları kaçmış olabilir ve ota boka entry girmek istemeyen yazarlar olabilirler.
sikeceem engelmi yedim amk. yeteeeeer yaaaaaaa amk sizin.
Varsa kadın yazarlara yoksa erkek yazarlara yavşayan msnci kitle.
an itibari ile online olan 334 yazar arkadaşımızın bir çoğudur. bizler onların yerine de yazıyoruz utanmasınlar, sıkılmasınlar.
Trolldürler. Bu kadar kişi online niye kimse bi şey yazmıyor? Kıyamet mi koptu ki deprem mi oldu diye kıllandırmaktır niyetleri.
Sayfayi kapatmadan mobili kapatan yazarlardir.

Online olmadigi halde online gozukurler.
Bir konu hakkında (bilmediği halde) bir taraflarından uydurarak saçma sapan entryler gireceğine gündeme bilgi sahibi olduğu bir konunun gelmesini bekleyen yazarlardır.
Yazmaktan çok entry okumayı seven yazarlardır.
genelde yeni nesillerden olan, açtıkları başlıklar pek rağbet görmeyen (rağbet görecek başlıklar açamayan) yazarlardır.

not: yukarıda bahsi geçen yazarlardan biriyim ne yazık ki. yazık lan.
"Biliyorsan konuş iBRET Alsınlar,Bilmiyorsan Sus ADAM Sansınlar".
allah onların evlerine ateşler salsındır.
başlıkları beğenmeyen yazardır.malum abidik gubidik başlık çok.benim de yaptığım bişey olduğundan yazayım dedim bu başlığa.
O yazarlar birtanedir. içlerinden kıs kıs gülerler kimseye belli etmezler, aynı şu söz gibi; karıncayı siker belini incitmez.
Okumayı ve dinlemeyi seven yazarlardır.
bununla birlikte tam 12978 girisi olan yazarlar da vardır aralarında. 2010'dan beri yazıyoruz işte, yedinci nesilim oğlum ben! daha ne yazalım.
uyku sersemi olan yazarlardır.
durun lan yeni geldik daha.