bugün

nukleer silah kontrolun acik oldugu andir.yani silahlari konusturma zamanidir. *
uludağ sözlüğün gizli bir yerlerinde olan cia sayfasina girmiş olan uuser'ın verdiği ukte.

uludağ sözlük'ün doğal savunma mekanizması.

http://www.uludagsozluk.c...oz_uye.php?sa=hackerimben
sayfayi actigimizda sunlar cikiyor.hemen copy paste yapayim bosuna tiklamayin diye.

Central Intelligence Agency
bu sayfa amerikan hükümetine ait çok gizli bilgileri içermektedir. bu sayfaya ancak çok azılı hackerlar girebilir. amerikan haberalma teşkilatı sayfasına hoş geldiniz.

1.online nükleer silah kontrolü
2.başkana direkt hat
3.başkanın msn adresi
4.cia ajanlarının çok gizli düğün fotoğrafları
5.bundan sonra saldırılacak olan ülkeler / yeni ülke ekle
6.rastgele ülke saldırısı
7.çok gizli ırak raporu
8.türkiye'deki ajanlarımız
9.askeri uydularımıza bağlantı
10.nükleer silah raporu
11.uludağ sözlük cia ilişkisi
12.bu sayfa niye türkçe
13.cia ajanı olmak için tıklayınız

(bkz: ne yani bumudur evet abi budur)
bir de 13'e kadar tıklayınca bir sey cıkmıyor.*13'üncüye tıklanınca ise cia sayfasına baglanıyor.bu imiş.
tehlikeli bi durum. hackerler tarafından ele geçirilen nükleer silah kafamıza düşebilir.
çok kunteli munteli bir sayfadan yönlendirilen ama bir türlü içi doldurulmamış doldurulmamakta ısrar edilen olgu. o kadar hızlı bir hacker'ın bu bilgileri görmesi şart. önce ben başlıyorum;

adana incirlik hava üssü= 7 adet nükleer başlık, 2 çuval baklagil, yarım kilo adana kebap olmaya hazır şekilde sinirsiz tarafından kıyma...
az once basıma geldi bir kaç man in black odamı bastı. hepinizin adını verdim dayanamayıp, ama zaten istemiyorlarmıs.

not: cok mutluyum sonunda amerikan filmlerindeki gibi bir maceram olacak benim de.

edit: o değil de paranoyak oldum arkadasım bu kadar macera bana yeter. kurtar beni lan sozluk! tepede uye girişi sağ tarafta mesajlarım. içerde miyim değil miyim belli değil.
başıma bir iş gelir diye edepsiz şeyler yazmaktan çekindiğim hödö.
o ne lan! cia sayfası yapmışlar. ulan ya biri çaktırmadan ekranı görse, gitse mahallede yaysa bu adam cia casusu diye, nolur bizim karizma?
sözlüğe kayıt olduğumdan beri ilk kez karşılaştığım sözlüğün cia tarafından hacklendiğini düşündüren hede. *
sadece benim başıma gelmediğini gördüm şimdi. rahat'ta yazıyorum. **
(bkz: sözlüğe hazırolda yazmak)
ekrana geldigi anda beni tirstiran sayfa, suan da rahatlamis durumdayim.
amacı nedir acaba bunun, büyük bir merak konusu.
eddy gordo'yu yönetmeye benzemez. ben yaptım biliyorum.
ilk gördüğünde "noluyoz lan" diye şaşırtan, sonra sonra "hay koyyim yine mi bu lan" tepkilerinin hasıl olduğu zımbırtı.
eksilemek kafiydi ama ila beğenmediğimiz bir entry oldumu yazarın muhitine atom bambası atmak fenada olmaz hani "vur".
hacker olmadan girmeyi başarabildiğim sayfa. Ben girdiysem herkez girer.
cok gereksiz bir bolum.. ne anlatilmak isteniyor hala anlamis degilim...espriyse bu soyleyinde gülelim bari.
"cıa " i görünce refleks olarak b 4-3 alıp susturucu taktım ve zorla aldığım monitörümü taradım, üzerime toprak atın .
an itibariyle önemli bilgiler paylaşan motto.
6 haneli şifre isteyen login sayfasına sahiptir. 1.000.000 denemede şifreyi bulmak mümkün, ne ala.
messi'nin attığı golü ararken songül karlı'nın memelerine gark eden durum.bu nedir arakdaşım? biri bir açıklama mı yapmalı bu konuda acaba diye düşünmekteyim. nereye tıkladım hiç de bilmiyorum.