bugün

kötü bi şey. allah kimseyi bu duruma düşürmesin arkadaşlar. eved.
Fikri sen hayırdır?Sabhatan beri bir afra tafra?
Bilemedim bilemedim diye ağlayan çocuk geldi aklıma.
En kalabalık ve en hevesli nesil olmaktır. Bu gurur hepimizin.
içinde bulunduğum nesil.

Sokayım böyle nesile.
evin küçük çocuğu olmak gibi. dünyadaki kötü her şeyden bizi sorumlu tutacaklar utanmasalar.
(bkz: ) John Malkovich olmak.
çoğunluk azınlığı yener demişler.
Baya sığ bu dokuzuncu nesiller. Başka konu yok konuşabilecekleri. Üzülüyorum kendilerine.
(bkz: on birinci nesil olmak)
On ikinci nesilin gelmesini dört gözle beklemektir.
unicorn pussy gibi bir yazarın yazdığı nesile denk gelmektir. gurur vericidir.
On birinci cümlesini yanlış yazan 9. Nesil olsan ne yazar.
ulan bugün sırf bu sıfatı haiz olmam sebebi ile fikrimi zikre dönüştürmemem gerektiği şeklinde bir uyarı aldım.
okula yeni gelen gibi olmaktır.karakterinize göre ya yeni gelen cool eleman ya da yeni gelen ezik olursunuz.benim için heyecanlanacak bir olay yok,liseden beri kaderim belli.
Hiç istenmeyen nesil olmamış gibi iğrençsiniz.
Aralarında iyi yazarlarında olduğu nesildir. Amma işi genellemeye vurmak istersek vasattan öteye gidemeyen nesildir.gidişat göstermektedir ki on birinci nesil yazarların bir kısmı yüzünden eski yazarların sözlükten soğumasına hatta ve hatta uzaklaşmasına sebep vermektedir.buranın inci sözlük olmadığını anlamaları gerekmektir.inci kötü mü derseniz, kesinlikle hayır adamlar işinde en iyisi ama buranın formatı farklı sayın on birinci nesil yazarlar. Anlam veremediğim Bi şekilde belden aşağı başlıklar genellikle on birinci nesilden gelmektedir. Yapmayın.

Syg
devletin dikkatini çekmeyi başarmaktır.
görsel
Utancımın sebebidir.
En çok ulupuana sahip yazarım amma lakin neslim hâlâ 11.
Yaşlanmış , bunaklamış önceki nesillerin sürekli saçma sapan eleştirilerine maruz kalmak fakat yaşlılıklarına vermektir.
zordur be abi. yazarlar bazen entrylerine yarılırlar bazen yeni şeyler öğrenirler bazende aydınlanırlar ama sonra 11. nesil olduğunu görüp kes lan bebe diyerekten eksiyi basarlar. zordur...
9. Nesil olup 11. nesillerin kötü esprilerine maruz kalmaktan daha kötü olabilirmi diye düşündürür .
Onurlu olmaktır, şerefli olmaktır.
Umut var olan nesildir...