bugün

Yanlıştır. ayak üstü yediğin dandik bir yemeğe benzer, sadece karnını doyurmak için hemen yersin, hiç bir tat alamazsın. Bunun içinde öyle bir adet karşı cins falan lazım değildir. Mastürbasyon ile öğünü geçiştirebilirsin.
salçasız yemek gibidir. doyarsın ama tat almazsın.
sevişmesini iyi bilen adamın sevgilisi için dert edilmeyecek şeydir, zira önsevişme cinsel ilişkiden önce değil her an gözlerle olsun hal tavırlarla olsun yapılabilmektedir.
Mekan, zaman ve partner kombinasyonlarına bağlı olarak her iki taraf içinde çok zevkli olabilirken, aynı zamanda erkeğin kendine olan güvenini bitirip, kadınında seksten soğumasını sağlayabilir. Bilemedim.
gün boyunca bir kaç saat aralıklarla seks yapılması durumunda ilk sevişmeden sonra yapılmaması gayet normal olan şeydir... her 2 saatte bir ön sevişme olmaz, çok yorar insanı...
mezesiz alkol masasında içmek gibidir...
orijinali olmayan benzetme gibidir.
cinsel ilişkiye geçemeyen ön sevişmeden daha kötü olmayan sorundur.
şampiyon partnerin, direk gruplardan başlaması olayıdır. *
'ben zevusmem,zukerım! ' dıyen partner modeli.
(bkz: tak fisi bitir isi)
kahveden önce bir yudum su almamak kadar tatsız tek tip aktivite..
sadece viziteyi ödeyen, muamele için elini cebine sokmayan insanın genelevde maruz kalacağı durumdur.
(bkz: ciftlesmek)
interneti olmayan internet cafe gibidir.
asiti kaçmış kola gibidir.
Yemiş olmak için yemek yemek gibi bişeydir, rutini seven heyecandan yoksun yada acelesi olan tiplerin tercih edebileceği bir olaydır.
kızın sevişilecek bir yanın bulunmaması yani erkeğin içinden öpmenin bile gelmediği "işimi yapar çıkarım" durumudur.
kecapsiz ve marulsuz hamburgere benzer.
kaymaksız ekmek kadayıfıdır.
çilek reçelsiz pazar kahvaltısı.*
sabırsız tarafların tercihidir.
ayrıca mizah dergilerine çok konu olan bir söylemdir;

(bkz: ön sevişmesiz daldı ibne)
en samimi olandır, hazırlık aşamasıyla uğraşılmadan insanın sürekli kendini daha da kızıştırmadan o an ki saf!! duygularla bir an önce tenlerin dokunması, terin tere karışması durumudur.
yapaylıktan uzaktır.
konusuz filmdir.
erkek için pek problem olmazda, kadın için ızdıraba dönüşür. sevişmenin s'sinden anlamayan hayvan erkekler uygular.

+ ciyakkkkkkkakakakkkkkk
- nooldu kız?
+ kuru daha kuru. acıdı.
- haaaaa....
ancak tecavüzlerde rastlanan durum, eger normalde yapılıyorsa o işin zevki mi olur.