Aynı zamanda "çalıyor ama çalışıyor" diyen akp'lidir.
Artık slogan değiştirdik
Olsun ya sizi böyle havlattı yada olsun ya size yine koydu diye değiştirdik.
Sloganı değişebilen akplidir.
-yolsuzluk yapıyorlar.
+olsun yol yaptı.
-ülkeyi satıyorlar.
+olsun yol yaptı.
-çocuğunuza tecavüz edilmiş.
+olsun yol yaptı.

hıımm. evet.
Ulan karikatür çizim kabiliyetim olsa bir karikatür çizeceğim.

Türkiye'de 1 tane AKP'li kalmış hayatta herkes ölmüş, o da can çekişiyor , salyalar aka aka ağzından " yol yaptılar" diyor...

Çizilse yürür o karikatür...
(bkz: işte ben bunlara sövüyorum hakim bey)
sadece yol yapılmadığını bile ak partilidir.

bu ülke derin bir kriz yaşamış ve bir çok insanı perişan olmuştu 2001 yılında. emekli ve en az maaşı alan memurların durumu vahimdi. çalışmayan kadınların iş umudu vardı mesela. bir çok imkan tanındı. iyi kötü üniversiteler yapılıp doktora yüksek lisans gibi öğrencilere maaş bağlandı. burs imkanlaı verildi.

engelli kardeşlerimizin durumu mesela. onlara maaş bağlanıp bakanlarına da ücret verildi.

hastahaneleri ve sağlık sistemini ise gidin amerikalılara sorun. gelişmeler iyi değil mi?

iş kuracaksınız mesela. sermaye nerde? önceki türkiyede nerden bulacaktın parayı?. şimdiler de yeter ki çalışmayı iste, kendi işini iste. para bulabiliyorsun bir şekilde.

ha bir çok yanlış var mı elbette var. ama siz gibi toptanı red eden insanlarla bunllar konuşulmaz bile. az insan olun konuşalım.

edit: imla.

edit: amerika da yaşamayı bir halt sanan yazarlar da var. ben yaşadım kardeşim. hakaret edip aşağılamaya kalkman bile acizliğini gösteriyor. gitme imkanın yoksa bile araştırma yap öyle konuş. çoluk çocukla uğraşıyoruz efendim.
Bunlar hakkaten mal lan. Hastane sistemini amerikalılara soracakmışız. Bak bak bir yerden duymuş hizmetin paralı olduğunu aklı sıra oradan dem vuracak aklı sıra.

Sen oradaki asgari şartları sağla, buradaki vatandaş bayıla bayıla öder sağlık hizmetine ücret rahat ol.

He yeri gelmişken şunu da ekliyim. Amerika federal, sen "sosyal" devletsin yani skee skee o sağlık hizmetini ücretsiz vereceksin.
Bir çeşit gerizekalı.
yapılan yolları gören ama o yolların ihale sürecinde kendisine ne yollar döşendiğini bir türlü göremeyen insanlardır. koskoca ülkedeki tüm ihaleleri 2-3 tane belirli tip alıyor hiç mi dikkat çekmiyor anlamıyorum..
amerikayı örnek vermişler bir de

sen hangi konuda amerikaya örneksin.

20 sene öncesine kadar bölgenin tahıl ambarıydık

hem kendimiz yer hemde çevre ülkelere satardık.

bırak buğdayı süpürge sapını bile ithal ediyoruz.

o köylü şimdi şehire geldi meydan meydan dolaşıp

tayyyyiiiippp tayyyyyyiiiip diye dolaşıp avanta kapmanın derdine düştü.

sözümona ab ye girecektik, şartların çoğu işine gelmediği için

akabe delmekten başka bir işe kafa yormadı

baktı tam rezil olacak onlar haçlı biz müslümanız oyunlarına başladı

daha evvel haberi yoktu sanki hristiyan olduklarından.
Her halukârda memlekette tek çakılı çivisi olmayan chp liden âladır.
o yapılan yollardan kaçından geçip para verecek kadar parası vardır? ekonomi iyiyse neden asgari ücret ona yetmez bilinmez.
(img:#1463464)
ulan 15 sene oldu be, hâlâ cehape diyor!
duble yollar götüne giresice kişidir. bayram yoğunluğunda gördük, kapanan bolu tunelini, tek şeride dusen otobanları, bolu dağını falan filan... yollar çogh eyi vallah!
Yolu götüne mi sokacak sorulur. Zira yola yakıt almak derttir.
O yol annenin ... Girsin denilesi kişidir .
Kardeşim yolların hepsi paralı, askeri ücrete çalışıyorsan yola cıkma diye uyarılmalıdır.
Yolludur.
Ak parti yol yaptı köprü yaptı eskiden böyle miydi ak parti olmasa ülke ne hale gelirdi böyle uzayıp gider akplilerin söyledikleri hayır akp yapması gereken şeyleri yaptı önceden böyle değilse o eski başbakanların sorunudur. Ak partiyi çok büyütüyorlar bazıları
Ortada olsun ya'lık bir durum yok!
17/25 Fetö darbesiydi, hükümet yolsuzlukla suçlanamaz! Ayrıca hiç yapılmayan yatırımlar yapılıyor en basitinden abrupanın en büyük havaalanı!

Tam 26 milyar 142 milyon €!
görsel

Memleket doğru ellerde.
16 senedir sanki dünya yerinde duruyorda sırf türkiye ilerledi sanan koyundur.

Kafasını yurt dışına çıkarıpta diğer ülkelerin 16 yılda nasıl ilerlediğini görse mort olur kalır ama yurt dışına gittiğindede karı kız kesmekten zaten o ilerlemeyide farkedemez.

Bizim vergilerimizle yapılan, yapılmak zorunda olan işlerle mutlu olup, millet için 1 yaparken kendilerine 10 yaptıklarını ya görmez, yada kendine yapan tayfanın üyesidir.

Teröristlere ne isteseler verdiğini, diğer teröristleri davul zurnayla karşıladıklarını, kendilerine oy kazanmak için milyonlarca vatan haini suriyeliyle memleketi doldurup yetmezmiş gibi birde öz be öz bu milletin insanından daha iyi yaşama koşulları sağlandığını söyleyincede götlerini yırtarlar başkalarının eksiklerini ortaya koyup konuyu değiştirmek için.
yol yapar kandırır çeşme yapar kandırır sanki babasinin parasıyla yapıyor sanki bana ver parayi ben de yaparım yol nedir yani.
Güzel karşimmm bütün yollar sana girsin lütfen artık uzak dur benden diye uyarılmalıdır.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Tıraş olurken permatik, yıkanırken hacışakir kullanıyordur.