bugün

Henry yi geçmiş olması futbol literatürüne bir hakarettir.
Kırdığı rekor tahminen 3-4 yıl kadar onda kalacak arkasından bir canavar geliyor çünkü.

(bkz: kylian mbappe).
(#45369317) an itibariyle 52. golunu atip henryyi gecerek fransa milli futbol takiminin en golcu oyuncusu oldu. helal olsun.
21. yuzyilin en buyuk futboldan anlama turnusolu. bugün yine çok klas yazdı. çalışkanlığına takım oyunculuğuna adanmışlığına kurban.

pivotları ihya eden süper ligimizde ilk 5 sıradaki her takımı şampiyon yapar.
Fenere gelecek deniyor ama gelse iş yapar diye düşünüyorum caner, mesut, irfan gibi havadan top kesen adamların ortalarına sağlam kafa vurur.
Tiki takadan keyif alan bir futbol enteli olarak sevdiğim tipte bir futbolcu. Fenere gelecek diyorlar.

Gelirse 10+ golü bulur diye düşünüyorum. Herkes gömmüş pasör forvet bu golcü değil diye de, çok katılmıyorum buna çünkü bu adam sezgileri kuvvetli bir golcü. Dönemsel performans düşüşleri olabiliyor bazen gerçekten saçma sapan goller kaçırıyor ama genel anlamda gayet iyi forvet, abuş olmasa meşitaşta görmek isterdim.

Benim kafama takılan adama ödenecek para. Yıllık 4 milyon Euro konuşuluyor, fenerin borçlar 4.5 milyar TL dolaylarındayken Ali Koç'a falan güvenip böyle har vurup harman savurmak mantıklı değil.

Yarın bir gün Ali Koç yediği küfürlerden sıkılıp gidiyorum derse el elde baş başta kalırsınız. Alınması gereken maks 2 milyon öro yıllık ücretli bi forvet olmalı yani esasen.

Tabi henüz tam olarak gerçekleşmiş bi şey yok. Görelim bakalım.
falcao-giroud loading...
ikinci yarı girer gol atar.
aha takoz attı golü. ilginç.
Kozmik kazma.
Senelerdir eleştirilmesine rağmen hem milli takımda hem de kulüp bazında sürekli oynayan karizmatik forvet.

Şahsen türkiye ye gelirse iş yapacağını düşünüyorum.
beşiktaş'ın ön protokol imzaladığı forvet. umarım yönetim hatasını anlar.

olmaz negrego'dan beter olur gelirse.

negredo teknikti en azından.
kulüp ve milli maçlarına baktıkça bu adam buralara nasıl gelmiş, hadi bir şekilde gelmiş ama şuan nasıl buralara tutunuyor diye hep düşünmüşümdür.
Bundan 15 sene önceki futbolda kale direği dahi olamayacak kalas. Hadi benzema ronaldoya boş alan yarattığı için oynadı realde yıllarca. Bu malın olumlu hiçbir özelliği yok. Tamamen kalas yani.
düğünümde bile oynatmam.

giroud gol atsın diye değil top indirsin diye mi varmış. mantıklı gelmedi ama hadi öyle olsun. 2 metrelik bir kalası koysan top ona da çarpar o da top indirmiş sayılır bu hesapla.
bu adama kötü topçu diyen futboldan anlamıyordur.
Futbolcu yerine modellik kariyerine yönelmeliymiş.
Dünya kupasını alan takımda, her maç 11'de başlamış ve turnuva boyunca kaleye tek isabetli şut çekememiş forvet. Böyle bir oyuncudur işte.
hakkında; kendisi boş ‘felan’ değildir, bazen gününde olmayabiliyor.. yazan biri var lan yukarda. bakayım bu üstün yorumu yazan futbol gurusu hangi takımlı, şaşırtmadı.

tabi ki beşiktaşlı..

huuuhahahhahaahahhaahhaahha

ulan adamın kupa başından beri kaleye şutu yok adam forvet lan.. hee jiryü beşiktaşla anılıyormuş, pr çalışmaları o yüzden başladı. biliyorsunuz adı beşiktaşla anılıyorsa ‘dünyanın en iyilerinden’ imzayı kalplere atarsa ‘dünyanın en iyisi lem’

35 gol atar ‘felan’ lem. huuuuuuuuuhahhaah

bu arada leş bir topçu ‘felan’.
kendisi boş felan değildir.
bazen gününde olmayabiliyor.
Senin gibi topcunun ta amk. Bu kadar boş olup da nasıl bu kadar yüksek seviye takımlarda oynuyor aklım almıyor.
Benzemayı almamayı marifet sanan futbol beyinsizlerinin eseri.
Halı sahada oynatılmaz. Öyle boş öyle vasat. Evet.
Gomis dururken milli takıma gidebilmesi hayretler uyandıran forvet.
Çok küfür yedi kesin gol atar simdi.