Aslında ilk ilk ilklerle sadece aşk...

Durum özeti gibi.
Sen ateşten bile olsan
Soyunup soyunup, giyinirdin
Zehirli bir ok bile olsan
Yoluna eğilir serilirdim

Sözleri ile "vuhuuuv" dedirten parça.
Olay, olay şudur Sen insan olmaya çalışırken ben insan olanların anlayamadıklarını çözüyorum kafa.
Bir durum örgüsü,
Anlık değişimin türküsü..

Kapanırken gözlerin ,
yankılanması yüreğinin..
hadise.
susamam kadar ilgi toplayamadı ama bu parça baya sağlam. Tek başına 3 günde 4 milyon temiz iş. beat ve klibi özellikle sarıyor. Neyse olay, olay, olay, olay.. Olay!

https://youtu.be/LkM60aTEl0U
Her gün yeni olay
Dile kolay
Koal, Koal
Ner'de ne anormal
Artık bana gelir doğal
Paranoya, beynim vermez onay
Derler: "Oha, nasıl yaptın?" sorar
Oldu kolay
Dile kolay
Koal, Koal
Ner'de ne anormal
Artık bana gelir doğal
Paranoya, beynim vermez onay
Derler: "Oha, nasıl yaptın?" sorar
Olduk olay

Olay, olay, olay, olay, olay, olay, olay, olay
Olay, olay, olay, olay, olay, olay, olay, olay
Klibi beni derinden etkilemiş, insanı dinlerken düşündürten harika bir Ezhel parçası. Susamam balonun yanında hakettiği değeri görmeyecek tabi ki de.
ayşe hatun önal'ın eski şarkıları kadar sükse yaratmayacak fakat ardından ' kaliteli işler yav ' yapıyor dedirtmek için yaptığı şarkı. klibi başarılı gerçekten.
görsel

Olay büyük.
Toniğini alkol içermediği için beğenmediğim fakat yüz temizleme jeline bayıldığım kozmetik markasıdır.toniği cildi germiyor pek fazla.gözeneklerin sıkışması olayı pek mevcut değil gibi.
samsun'da yayın yapan günlük siyasi gazetedir. imtiyaz sahibi ali yılmaz genel yayın yönetmeni mehmet hazinedar'dır.
samsunda yayın yapan yerel gazete.
yüz temizleme jeli alkol içermeyen markadır.
bir edebî eserde merak unsurunu doğuran, karakterlerin eylemleri ve düşüncelerinden oluşan hareketlilik.
olay, bir örnek uzayın her bir alt kümesine verilen isimdir. *
battlefield 2 adlı bilgisayar oyununda yaşananlar.
mevzunun öteki adıdır.
reklamında defne samyeli ni de oynatsalar yine de kalitesizmiş gibi gelen kozmetik markasıdır. ha bir ara kullanmıştım. öyle ahım şahım da bir şey gibi değildi.
örnek uzayın alt kümelerinin herbirine olay denir.
harika bir kozmetik markası. özellikle yüz temizliyicileri cildi yumuşacık yapıyor ve güzel kokuyor, tecrübeyle sabittir. şu sıralar boynerde indirimde *.
güzel bir american kozmetik markasıdır. geçen hafta boyner mağazalarındaki olay ürünlerinde %50 indirim vardı. cennet gibiydi. devamını bekliyoruz.
en ciddi mizah programıymış. tv8 de yayınlanmakta.
yerel bir gazetenin tirajı 350000 olmayacağı gibi olay ın da tarihinde gördüğü en büyük tiraj rakamı 34 bin civarıdır.
görünüş... olay (fenomen) deyimi gerçek anlamında numen deyimi karşılığıdır. alman düşünürü kant (1724-1804) nesnenin kendisiyle (numen) görünüşünü birbirinden ayırmış ve bilgimizin nesnenin görünüşüne, olaylara erişebileceğini, nesnenin kendisinin asla bilinemeyeceğini ileri sürmüştür. bu anlamda görünü deyimiyle karşılaşması daha uygun olan fenomen, genellikle, dışımızda bulunan ve deney konusu olabilen her şeydir. bu anlamda olay, doğal ve toplumsal bütün olguları kapsar. insanın çevresindeki alem bir fenomenler topluluğudur ve bütün fenomenler evrensel bir bağlılık içinde birbirlerini karşılıklı olarak belirlemektedir.