bugün

süper akp savcılarıdır kendileri.

şahsen ben uçabildiklerine ve gözlerinden ışın çıkarabildiklerine de inanıyorum.

adam geleceği görüyor ışın mı çıkaramayacak?

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı sırasında orada olmalarını nasıl açıklasak ki?

(bkz: görülmemiş tesadüflerin akp döneminde görülmesi)
ben savciyim ve magrada yasiyorum.aldigim maasi kekime katiyorum.mac izlemeye gitmek yerine maci kendimiz oynuyoruz. (bkz: ya siz hangi gerizekalisiniz)
birilerinin it gibi tırstığını gösterir.
6. Hisleri kuvvetli savcilardir. Mactan bir onceki aksam secilmis o 4 savcinin ruyasina ak sakalli dede girer ve maca gitmelerini soyler.
her maçta savcı olduğunu bilmeyen ergen söylemi, arkadaş her maçta savcı olur, ama 76 bin kişiye 4 savcı vermişler bu mu size koydu?
cahil yazar beyani. o savci zaten oradadir. stat savcilari vardir. adamlarin gorevi bu. herhangi bir mac oynaniyorsa orada o savci/savcilar olacak. bilmeyenlerin aklini karistirmayin anasini satayim. isiniz gucunuz fesat cikarmak.
bizim savcilarımız o kadar hisleri kuvvetli insanlar ki önceden içlerine doğuyor işte olay çıkacağı, hey yavrum hey. ee ne de olsa ' abdala malum olur '. yersen!
savcı hisleri harekete geçmiştir.
hissi kablel vukusu kuvvetli savcılardır.

allah bildiği gibi etsin...
her zamanki gibi öncesi olmayan bir akp icadı. ne zaman stadda savcı vardı bundan önce acaba?? ne hikmetse pkk partisi kongrelerine bile gönderilmiyordu savcı her türlü pislik varken.
spor savcısı diye bisi ıcad ettiler daha yasayı bekleyemeden sahaya sürdüler orta savcı iki yan savcı bi de dördüncü savcı.
savcıların maç izlememesi gerçeğinden hareketle varılmış sikimsonik sonuç.
GEZiZEKALI VATAN HAiNLERiNi HAPiSLERDE SÜRÜM SÜRÜM SÜRÜNDÜRECEKLERiNi EN HAFiFiNDEN BiR DAHA ÖMÜR BOYU STADLARA GiREMEYECEKLERiNi SAĞLAYACAKLARI iÇiN ELEŞTiRiLEN SAVCILARDIR.
- elf gözlerin neler görüyor legolas?
+ sanırım beşiktaş maçında olay çıkacak savcım...
Stat savcılarının önceden var olduğunu bilen insanların ciddiye almayacağı iddia. Ayrıca savcıların maça gitmeye hakkı yok mu olum? 80 insanın hepsi mi öğretmen işçi vs..?
cemaatçi ve yandaş hımbıllarda taktik hep aynı...

sonuçtan sebebe gidip, milleti dumura uğratarak kepazelikleri savunmak...

40 kere yazdım ama lazım gene...

vizon tele filminde müteahhit cem yılmaz aldığı avansları yemiş bitirmiş ve belediye başkanı altan erkekli'den yapmadığı iş için avans istemektedir...

olay gerginleşir cem yılmaz;

- reis bey lafına dikkat et... karşında bedri ağa'nın torunu var...

- bizim 40 yıllık katırcı bedri ne zaman ağa oldu lan?

- ne yani reis bey hayvan seven biri ağa olamaz mı?

aynı hesap,

- ne yani savcılar maça gidemez mi?
şekip mosturoğlu'nun ve tabi ki aziz yıldırım'ın yoğun çabasıyla hazırlanan ve meclisten geçen 6222 sayılı yasa gereği olan şeydir.
bir değil iki değil üç değil tam dört savcı yanlış duymadınız tam dört savcı.
76 bin in içinde 4 çok mu abes sorusunu akıllara getirir.
olay çıkacağını falan önceden biliyorlardı diye söylemlerde bulunanlar, galatasarayın yeneceğine, melo'nun formasını çıkarıp falan taraftarı tahrik edeceğine kadar herşeyin nasıl tek tek açıklanacağını bi zahmet açıklayabilirler mi lütfen. hayır anlamıyorum galatasaray yenerse olaylar şöyle olacak, beşiktaş yenerse şöyle falan diye gizli planları ele falan mı geçirdiniz? de o yüzden bu kadar net ve kati konuşuyorsunuz?

diyelim melo formasını çıkartmasaydı taraftar sahaya niye gırecektı? hadı dıyelım o forma olayından daha oncesınde zaten taraftar bırbırıyle kavga edıyordu. eee aç bak maça gidenler kavgayı ilk üst taraftaki çarşı grubunun attığı pet şişelerden olduğunu söylüyor.. hadı diyelim beşiktaş yense idi, sahayı nasıl karıştıracaklardı bu adamlar?

işte bunlar hep illuminati gençler. komplo teorileriyle kafayı bozmuşsunuz artık. yazık lan gezi de az olan zekaları da gitti bunların.

her olayın altında komplo teorisi var sanan gezicilerin bunun altında yatan gerçeği de hükümete bağladığı olay.
hala salağa yatan var.

yada orijinali böyle bilemedim...

akp gençlik kollarından bir taraftar grubu uyduruluyor, bu güruha 5 bin bilet dağıtılıyor, ceplerine harçlık, servis falan ayarlanıyor sonra ne tesadüftür ki tam da bu grubun oturduğu kuzey tribünü bir anda sahaya dalıyor...

gene tesadüfen (ve neredeyse her hafta olay çıkan) trabzon, kasımpaşa maçlarında hiç görünmeyen savcılardan 4 tanesi birden beşiktaş maçına tayin ediliyor ...

(bkz: işte bunlar hep tesadüf)
ileri demokrasilerde işletilen "ileri hukuk" sisteminin "iddia makamını" temsil eden sayın savcılarımızdır kendileri.
yerlerinde olsam bu istikrarı yakalamışken sayısal loto kuponu da yapardım.
Beşiktaş taraftarı 4 savcıdır. Size baktıkça ne kadar aciz olduğunuzu görüyorum. Bu bana o kadar çok gıda veriyor ki anlatamam. Lan maç olaylarınıda ak partiye ihale etmeye çalışan hatta sadece maçı değil polise güneş enerjisi paneli atmak isterken damdan düşen şahsiyetide ak partinin aşağı attığını idda edenler siz ne içiyorsunuz anlamıyorum. ayrıca aciziyetinizi bu kadar çok belli etmeyin komik oluyor. * * *
özellikle çarşıya odaklanılacağına dair haberlerde yer eden savcı takımı.
bence bu tahmin yeteneğiyle zengin olabilirler.

(bkz: iddaa)
(bkz: süper toto)