bugün

hem kardeşimde hem de kuzenimde şahit olduğum olay.

kardeşim için yobaz olduğumuzdan dolayı direk hocaya gitmiş ve olumlu sonuç almıştık.

kuzenim ise doktor doktor gezdi çare bulamadı en sonunda okuttu ve iyileşti.
birzat benim de işime yarayan ve beni son derece mutlu etmiş olan durumdur. isteyen inanır isteyen inanmaz ama onca ilaç ve yöntemden sonra okutma fayda etmişti.
aynı durum ayakta bulunan nasır için de geçerlidir. aylarca uğraştım sonra annanemi kıramadım okumasına he dedim. iki gün geçmedi o içi korkunç ağrılar yapan nasır kendiliğinden döküldü.
ibretlik olay. kredi çıkmamıştı bana da muska takıp başka bankaya gittim çıktı.
(bkz: )
http://m.uludagsozluk.com/k/si%C4%9Fil-kesin-tedavi/
benimki okumuyordu sanayiye verdim. azcık meslek öğrensin okuyacağı yok bunun.
takdir aldı benimkisi bu sene.
2 sene önce babanemin yaptığı olaydır. baş parmağımda eşşeek gibi çıkan siğilim vardı. ilaçlar falan fayda etmedi tabii. doktor en sonunda alıcaz dedi. ben de yanaşmadım. babanem okudu üfledi bir şeyler yaptı. sonra git birinin evinden tuz çal dedi. 2 hafta içinde siğilimden eser kalmadı.
teşekkür ederim babane.
teşekkür ederim eski sevgilim. o tuzluğun nerede olduğunu hiçbir zaman bilemeyeceksin.
Sebebi psikolojiye olumlu etkisi olmasıdır, geçmesini istiyorsanız bir süre keyif veren aktivitelerde bulunup, stres seviyenizi arttıran şeyleri yapmayın.
Tabi din bunun için biçilmiş kaftan, geçeceğini düşündürtür, kemdinizi daha iyi hissedersinşz ve geçer.
Dini dualı şeylerle geçmiyorsa tıbbi bir yolu da var. Elbette bu da yaratıcının bir mucizesidir ama dua ile geçmiyor diyenlere tıbbi olan ama iğrenç bulacağınız bir yöntemi öğretebilirim.

Not: bende de var ve kızlarla el ele buluşmuyorum bulaşıcı ve geçici bir sey.

Benim de elimde var ama şu tibbi yöntemi denemek için cesaretim var ama imkanım yok mevsimi de değil. Mevsimi gelince de umursamayıp denemekten vazgeçerim kesin.

Edit: sorulan sorulara cevap olarak yılan derisinden yapılmış çorbayı siz farkında değilken icip, iğrenmeniz gerekiyor bu ise yarıyor. Kardeşimde denendi.

Ben de mevsimi gelince bu yılan derisini elde edip ansızın bir çorbada haberim yokken yiyecek ne vaktim ne imkanım olmadi. Haberiniz olmamalı ve iğrebmeniz gerekiyor arkadaşlar.
Parmaklarimin ucunda siğil var buz tedavisi uygulatiyorum asidik bir madde ile yakiyorlar ama bir canim yaniyor ben hayatimda boyle aci hissetmedim.
okuyarak siğil gider mi bilmiyorum ama okuyarak adam olunmaz.
Ben bunu deneyimledim çocuk yaslarim da gerçekten geçiyor okutunca.
12 yaşımdayken serçe parmağımda ve sağ yanağımda ufak siğiller vardı 1'er tane. okutmakmış şuymuş buymuş saçma sapan inanışlar olduğunu daha o yaşta bildiğim için doktora gittim babamla. cildiye bölümüne gittik bir aletle dondurdular siğili, dondurduğunun ertesi gününün sabahı siğil düştü. bildiğiniz yanağımdan düştü siğil ayrılıp kopmuş. belki de doktor ek iş olarak hocalık yapıyodu bilemem ama okutmayla bu işler olsaydı dünyanın kontrolü müslümanların elinde olurdu.
Benimde sağ ayak parmakları aralarında vardı. Tabip, ilaç fayda etmedi. Kestim daha beter çoğaldı. Ayağımda ağrılar yapıyordu o derece. En son buna benzer bir yöntemle kurtuldum.

Bilene yaptırırsanız kesin şifa bulursunuz.
(bkz: plasebo etkisi)
Ne okutulduğuna göre değişkenlik gösterecektir. Nutuk okursanız daha da artabilir.
Okutulan sineğin iyileşmesi diye okuduğum tümce.