bugün

Evlenmek istediğim erkektir. inşallah en kısa zamanda karşıma çıkar. (bkz: ay ne tatlı şeysin sen)
Akıllı erkektir. Küçük çocuklar alıştığında başa çıkması daha kolaydır.

Ama ya büyükler? Mına koduklarım. Sınıf ortasında seksek oynanır mı lan?
Çocukları seviyordur.
evlenilesi erkektir.

erkege en cok yakisan seylerden biri bence cocuklarla ilgilenmesi falan.oturup izliceksin bu ikisini.
Yemek yedirip, alt değistirme olayı yok. Kesin bilgi bak. Hem sayıları çok da fazla değil.
Başlığı açan yazarın yazısını okuyunca canım çekti lan. Çocuklarla oynayan sevimli kaslı yakışıklı erkek. Ben isteyken çocuğu da güvenerek emanet ederim falan off. Ben bi arkadaslarima sorayım tanıdık bekar okul öncesi öğretmenliği okuyan var mı.
Onu kazanabilmistir kınamamak lazım. Askerlik için üniversite okunan bir ülkede yaşıyoruz.
Anaokulu öğretmeni alt değiştirmez çünkü o yaşa gelen çocukların böyle bir şeye ihtiyaçları yoktur.ayrıca onlara yardımcı olan öğreticileri vardır.

büyük çoğunluğu kızların arasında okuması demektir.bir zamanlar ataması fazla olduğu için sıkıntı da yaşamıyorlardı.ama girişimciliği de varsa kendi okul veya kreşlerini bile açabilirler.
üniversite hayatı boyunca derslerde kendini kız meslek lisesinde hissetmesi olağandır zira sınıfta beş erkek varsa 65 kız vardır. sabır eşiğini yükseltir.
Benim sınıfımda vardı. Lisede seçmiş hem de. Babası falan karşı çıkmış ama yine de vazgeçmemiş.
Diğer arkadaşları bilmiyorum ama bizimki dikişi çok güzel dikerdi. Oyuncak falan yapardık.
Dedikodu yapmak desen zaten çocukta gırla.
Ama nedendir bilinmez staja gittiği okuldaki öğrenciler tarafından pek sevilmezdi. Tuhaf bir kişilik işte. Elimizde tek örnek olduğundan onu baz aldım. Genelleme yapmıyorum.
ilk kez anasınıfı öğretmeni bi erkekle tanıştığımda çok şaşırmıştim. Foça'da görev yapıyordu ve hayatım tam istediğim gibi benden mutlusu yok demişti. Bir sürü var yani.
mezun olduğunda okul öncesi öğretmenliği yapmayacak olan erkektir.

muhtemelen okulda kalmayı daha 2.sınıftan düşünmeye başlayacaktır.

bence fazla şaşırmamak gerek.
Çocukluk arkadaşımın bitirdiği bölümdür. Ve işin garibi adamım boyu iki metre bildiğin hayvan bırak çocuğu koca adam görse tırsar.
arkadaşım var.Sınıfta 3 erkek sayısız kız olduğunu söylüyor.
görsel
erkeğe yakışmayan bölümlerden birini okuyordur ama en azından çoğu eşit ağırlık bölümünün aksine işsiz kalma olasılığı düşüktür.
Üniversitede kız bulmakta zorluk cekmeyecek erkektir.
Elimden tutup şu bölümü yaz diyenim olmadığı için içinde bulunamadığım durumdur. Yatarak örgü örerek bitirmiş erkek arkadaşlarım mevcut.
30lu yaşlara gelir gelmez idarede kendine yer bakmak isteyecektir.
Şahsım is loading.. *