fetoş pezevengi yüzünden araya kaynadığını düşündüğüm dindar aşçı. daha doğrusu din sömürüsüne maruz kalan aşçı.

kendisi günümüzde belçika'ya yerleşmiş (kaçmış/sığınmış). pandemide de sahalara geri dönmüş. kendisini görünce biraz eskiyi anımsayabiliyorsunuz. şöyle bir kanalı var https://youtube.com/c/CHEFOKTAYUSTA

sanıyorum bu saatten sonra kula kulluk eylemez..
sahalara geri dönüyormuş

oktaycım 1 feto kebap az yağlı olsun yanında şalgam.
Yaşıyordur sanırım halen, sabah sabah aklıma geldi bi bakayım dedim, Twitter ve instagram hesapları aktif kullanımda ve internet sitesi de görünüşe göre güncellenmeye devam etmekte, tek sorun sitede 2015'ten kalma kimse yok mu derneğinin reklamının halen bulunması.

Neyse bugün de bir soru işaretini giderdik. iyi forumlar arkadaşlar.
Hala tarif ararken oktay usta diye aratırım. Yaşıyor mu bilmem.
Ne işle meşkale olduğu merak edilen usta.
kendisi maceracı gibi kafayı kullansaydı fetö'ye saydırıp erdoğan'ı göklere çıkarsaydı muhtemelen şimdi atv yada 24'de baş aşçı olarak yemek yapıyordu.
Stv kapandığından beri sırlar dünyasını izleyemeyecek olmam değil de en çok bu adama üzüldüm..
En son kek reklamında oynamıştı da yazık artık onda bile oynatmıyorlar.
Bu adamdan ne istediniz lan.

Yemek macerama kendisinin ışığı ile başladım. Bana ışık tuttu, yön verdi. içime yemek aşkını koydu.

Acun TV8e falan alsın. Olmadı olay tv'ye gitsin. Zalla serkan sosyotrend'de konuşurken oktay da arkada yemek yapsın.
Yazık adamın çoluğu çocuğu var.
(bkz: darbeli börek)
(bkz: demokrasi nöbetine giderken yenilmemesi gereken yemekler)
(bkz: enes kanter çorbası).
7 sülalesine yetecek parayı yapmıştır
bir restoran açıp hayranı olduğu akapelileri doyuruyordur.
rte'ye olan sonsuz aşkına rağmen okkanın altına gitmekten kurtulamamış paralel çalışanı.
bazen böyle oluyor işte. ne olup bittiğine pek dikkat etmeden bir o tarafı bir bu tarafı yalayıp, görevini yapmanın huzuruyla güvendeyim sanıyorsun ama kodamanlar birbirine geçince ortada kalıveriyorsun.
Farklı görüşe sahip birçok insanın sevebildiği bir adam. işinde de iyiydi. Üşüyoruz oktay usta.
aslında karizmatiktir;
http://www.oktayustam.com...zin/oktayusta_haber_1.jpg
ağladığı videoyu izlerken tanıyamadım. saçı olduğunu fark ettim. ilginç.
Kafa dengi bir adam iyi ayak uyduruyor.
bugün tv önünde maklube dağıtırken polis müdahalesine maruz kalmış;

http://www.sozcu.com.tr/2...-polis-mudahalesi-971672/
adamın dibidir. Paralelci dediniz ya bunada yuh amk.
Samanyolu TV'ye yapılan operasyondan nasibini almıştır. insan gülmekten kendisini alamıyor. Vay paralel aşçı...
yillardir devam eden, surekli olmasa da arada acilip bakilmasi gereken.

bu adamin mutfagindan yemek yemek isterdim.
Samanyolu tvdeki tek adamdır. Yerine göre güldürebilme becerisi de vardır. Yeşil elma en çok sevdiği meyvedir.
tarifleri en yerinde olan usta.yaptıgı şeyler hem lezzetli hem damak tadımıza uygun hem de kendi anlatımı falan da şey işte.iyi yani bi de uzun süredir kendini hala şaaptırıyor.
siyasi ve hayati görüşüne bakmaksızın herkesin saygı duyduğu aşçı.
cemaatin kemalistlere cevabı efsanevi şef. yaptığı yemeklerle en koyu komünistlerin bile gönlünü çalmayı başarmıştır.
çok sevdiğim bir yemek üstadı. yemek kitapları şahane. hem pratik hem lezzetli hem görseli güzel yemekler çıkarmanızı sağlıyor.
annelerin "oktay usta çok şımardı" diye dertlendikleri, aynı zamanda programını izlemekten kendilerini alamadıkları tv programı sunucusu.
Kitapları çeyize konulmalıdır. Elbet lazım olur.