bugün

burnunu iyice o minik cam şişesine dayayıp tırnaklarıma sürmekten ziyade koklaya koklaya gezdiğim muhteşem koku. ağızın sulanmasına da sebebiyet verir.
ucuz yolla kafa olmak için hoş bir seçimdir.
güzel yazar kalemi iyi yürüyedursun böyle duyarlı yazarlara ihtiyacımız var.
kanımdaki bazı değerlerin eksikliğinden ötürü sevdiğim bir kokudur. ayrıca insanı heyecanlandırır.
astımı olanlara iyi gelmeyen koku, direkt öksürtür.
uhu kokusundan sonra en sevdiğim kokudur kendisi.
yağmurdan sonra geleni makbuldür. ortada oje yoktur çünkü. silinmiştir. yazarmış da ayrıca. o bari silinmesin.
Kizin elini alip burnuma sokmama neden olan koku.
Ufff cok kötü oldu bu.

Edit: oha yazarmis.
2. edit: çok çirkin la
uzun süre koklanırsa kafa yapan koku.

çok güzel bir kokudur, kimimiz için.
sevme eşiği keskindir. ya sevilir bu koku ya hiç sevilmez.

şimdi güzel bir hatun elinden koklasak fena mı olurdu lan!
ben çok küçükken, teyzelerim benim tırnaklarda türlü işlemler gerçekleştirirlerdi. hayal meyal hatırlıyorum annemin kızdığını. ben de sırf kokusu için ses çıkarmazdım. güzel kokuyordu meret. sonra anladım kafa zum oluyormuş meğer. feminen tarafımı oje kokusuna borçluyum.

edit: ayol hoşt be. şu an çok ataerkilim yanlış olmasın.
kendine asik eden kokudur. anne ben muptezel oldum.
surmeyin. koklayin koklayin. mis.
ayak fantezisi esnasında güzel kadın ayağından alınınca heyecanı daha bir arttıran koku.
aynı neslin ürünüyüz. eğlenceli birine benziyor ama bu aralar beni pek iplemiyor.
Genellikle hic bir erkegin hoslanmadigi kokudur. Sebebini anlayabilmis degiliz.
muhabbeti, ojenin kokusundan güzel olan yazar. severek takip ediyoruz.
Memeleri... Pardon muahabbeti iyiymis. evet.
sende mi canım sen de mi demek istediğim yazar. * *
bana çello öğretecek yazar.
Mutluluk veren kokudur. Bayiliyorum.
Çok sevdiğim bir kokudur kendisi. Uzun süre koklanması durumunda kafa yapabilir.
(#21172158)

olm içkiyle cem adrian'ı eliştirmişsin tamam hadi anlarım da içkiyle scorpions ne lan asdfşsk. az kültürünü öğrenin şunların. içkiyle müslüm baba iyi gider, ferdi baba iyi gider. Klaus Meine rak yu lay a huriyeeens dedikçe fondip mü yapcanız asdfşsk.
hastasıyız.
koklarken yakalanması durumunda çeşitli şeyler itham edilmeniz söz konusu olabilir. *

her daim zevkle kokluyorum gizlice.

aynı zamanda yazar sanırım. müzisyen olabilir.
ayak fantezisi sırasında hafiften hissedilince heyecanı arttırabilen bir faktör.
mis gibidir mis.
güncel Önemli Başlıklar