bugün

hiç durmadan koklayabilirim.
Bazı insanlar nefret eder ama ben bayılıyorum ya.
Babam bu kokuyu her duyduğunda tiner kokuyor ev diyor.
garip hoş bir kokusu var.
Fena bulmadığım içe çekmesi zararlı kokulardandır.
Buralarda bu aralar bu nickte bir yazar vardı, terör sempatizanı gibi (gibisi fazla geldi direkt) bir şeydi.
Böylelerine acımayın direkt silin.
Güzel, hoş bir koku.
Yazar olarak ise zamanında almak istediğim nicki kendisi aldığı için alamadığım, varlığından böyle haberdar olduğum yazar. Silik olmuş.

dedem öldü yeri bana kaldı edasıyla bdv ye yazabilirdim ancak şuan ki nickimden memnunum.
Çok sevdiğim kokular arasındadır.
Öbür çok sevilen kokular da benzin, tiner, daksil, egzoz, çakmak gazı gibi kokulardır.
Evet aslında tinerci olmam gerekirdi ama yanlışlıkla normal bir birey olmuşum.
bu topraklarda hala başka bir isimle hayatını devam ettirip ettirmediğini merak ettiğim yazar.
Tahrik olacak kadar çok sevdiğim koku. özel kokular sıralamasında 4. Ağır roman filmini anımsatır hep.
(bkz: sözlükteki en sevdiğiniz yazarlar)

rahmetli silik olmayaydı bu başlığa onu yazardım yazarı. haksız yere silik oldu. buralardaysan ses var la ulvi.
Tatlı su komunisti. Bildiğin moskof olan zat.
terör ve teröristi savunmak hak olamayacağı için haklı yere silinmiş yazar. darısı diğer onun gibi düşünenlerin başına.
lanet olsun hepsine.
Uludağ sözlük bordo Klavyeli tim tarafından linç edilerek silik olmaya zorlanmış yazar.
Düşüncelerinde haklı ya da haksız olabilir ama silik olmasını gerektirecek bir format ihlali yapmamıştır.
Arsa karşılığı evlendirilen pkklı yazar. Silik olmuş, güne güzel başlıyoruz sayesinde.
hakli buldugum ve destekledigim yazar. bazi sag ve muhafazakarlikla dolmus insanlar dogru ve iyi olani goremezler. beyinleri ilkel insan beynidir. akillarinda az anarsi olsa iki tarafinda yaptigi seylerin sacma oldugunu anlayacaklar. ama taaa osmanli devletinden suregelen halki aptallastirma gunumuzdede devam ediyor.
Yazdiklarini okumadim ama diyelim ki pkk sempatizani " rabia olmak isteyen pelinsu" ne kadar sozlukte yazma hakkina sahipse bu yazar da sahiptir. Hakaret etmedigi muddetce her insan yazabilir.sozlukler bunun icin vardir.birbirimizi bu yolla ifade etmeyecegiz de nasil anlayacagiz?
ilk istediğim nick. Bu arkadaş almış diye alamadım. Şimdi bu da silik olmuş ama iş işten geçti tabi.
Dedikodu etmek hic yakismiyor sizin gibi degerli yazarlara... silik olmus cezasini bulmus... birakin arkasindan konusup gunaha girmeyi.
darısı tüm pkk yardakçılarının başına.
bir silik insana bu kadar yakışır denilesidir. akıllı olacaksın müslüman mahallesinde salyangoz satmayacaksın. fake bir hesapla gelir nasıl olsa.
Haksız yere silik yemiş yazardır. Ona alenen küfür edenler ise çaylak bile olmamıştır. Üstüne yüzsüzce mesaj atarak hakaret etmeye devam etmiştir bazı insanımsılar.
her ozgurluk her kürt her biji kurdistan diyene pkk li denilen bir yerde , sozlukteki pkk lilar subjektif sozu tabiki fasistlere dert olacaktir.
pkk li olmak fasist olmaktan daha kotu birsey midir ? pkk liya oc deyip fasiste demiyorsaniz sizden ala orospu cocugu yoktur.
yok nasil turkmus yok hem kurt hem alevi olamazmis yok ebesin amiymis.
bi bitmediniz mehmet ali agcalar, abdullah catlilar ,ogun samastlar.
pkk bi sonuctur, devletin askerin katliamlari, iskenceleri ,serefsizlikleri, alcakliklari olmasaydi pkk olmazdi siz raadolun.
hasili kelam sözlükteki klavye delikanlilarinin ve vatanperverlerinin hismina ugramis yazar kisisi, çomeliversin gecerler.
Yeniyken kokusu güzeldir. Tarihi geçince çürümüş hayvan leşi gibi kokar.
klasik sol jargondan biraz daha farklı bir dil.

alışılageldik olanının içinde böyle serpiştirilmiş beyinlere rastlamak mümkün elbette.

oje kokusu yerine fırsat bulduğunda dağlara çıkıp barut kokusu almasını tavsiye ederim.

kürtlerin haksız yere maruz kaldığı her fiile karşı kelam edebilmek büyük bir erdem olmasa da bunu zaten ortalama bir birey yapabiliyor.

ancak kürtlere en çok çektiren kürt katili bir örgütü savunursan samimi gelmezsin.

kürt evlatları diyorsun ya; o kürt kızlarının dağlarda doğum kontrol hapını devamlı kullanmak zorunda olduğunu sorgula mesela.

imza: bir it.
Alevi ve türk olduğunu belli etme gereği duyan yazar.
Anlamıyorum abi millet dağda gezer, hatta masasına oturur piçlerin sayın olur...
isterse sikkim belediye başkanını savunsun kime ne?
Sikkime kadar yolu var herkesin. Zerre umrumda değil her yazarı çok takmayın. Onun da düşüncesi bu. Zerre hümanist değilken diyorum bunu.