bugün

ODTÜ öğrencileri bugün Suruç'ta yapılan bombalı saldırıyı protesto etmek ve kaybedilen, yaralanan Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu üyeleri için yürüyüş düzenledi. Kampüs içerisinde başlayan yürüyüş Kızılay ESP Genel Merkez'de son bulacak.

Ayrıca atılan ilginç manşetlerden biri de şu oldu, bu gazeteyi ciddi ciddi okuyan varsa rica ediyorum kendini yüksek bi' yerden atsın. http://m.yeniakit.com.tr/...n-aninda-eylem-82353.html
ülkedeki rıza baba ve ekiplerini göstermiş eylemdir.
Bu terörist yuvası üniversitenin öğrencileri suruçtaki patlamadan 3 dk sonra nasıl pankart açarak eylem yapmaya başladı?? Belki 3 dk bile yok daha kısa olur olmaz eyleme çıktılar. Bunlara haberi kim uçurdu uçuran niye uçurdu??

Edit: :lan embesil insanlara açıklama yapıyoruz ya. Lan mallar.. Pankart var ellerinde pankart!!!! Suruçta katliam var diye. Ne zaman hazırladın ne zaman eline aldın ne zaman televizyondan öğrendin ne zaman gruplaştın ne zaman çıktın ne zaman herkesin haberi oldu??
(bkz: odtü öğrencilerinin ileri görüşlü olmaları)
sözlükte ne çok odtü'lü olduğunu göstermiş eylem.

kampüste miydiniz hocamlar? odtü'de eylem organizasyonu nasıl ve ne hızla yapılır bilginiz var mı? hazırlıktan yürüyüşe katıldınız mı?

bir bok bilmeden atıp tutmaya gerek yok. terörist yuvası diyenler sebahattin zaim ünivetsitesine siktirip gidebilir.
saldırının hemen ardından eylemin başlaması değişik teorileri akla getirmektedir.
odtululerin isi gucu yok ki ellerinde pankartla bi olay olsun da eylem yapalim diye beklediklerinin gostergesi olan eylemsi. sonra turkiye'de bilim neden gelismiyor diye oterler.
uludağ sözlük orman çocukları birimi hazır kıta. hemen art niyet ne kadar kolay!
akit haberine inanmam fakat odtülerin içinde biri olarak bunları ben de fark ettim öyle 1 dakika falan değil de 15- 20 dakika da hazırlandılar. ulan ne ara pankart bastırdınız da suruç'ta bilmem ne falan diye eylem yaptınız ?
Çünkü odtü'lü olmak bunu gerektirir. Her an her saniye her yerde hangi şartlarda olursa olsun eyleme hazirlardır. *