Londrada d8 lere karşı başlatılmış eylem. Twitterda tt yapalımda şimdi onlar düşünsündür. *
an itibari ile ölümüne daşşak geçtiğimiz tt.
Hashtag'in altinda oyle bir girgir var ki gulmekten karnima agrilar girdi yemin ederim. Yok kimseyle dalga gectigimden degil ama cok yaratici tweetler var gulmemek elde degil #direnlondon!
Saka bir yana bbc canli yayin vermiyor. Zaten ingiltere'nin babasinin hatirina turkiye'deki direnisi yayinladigini zanneden findik beyinliler kendilerini denizden atsinlar bir zahmet. Adamlar cok tarafsiz cok iyilikseverler canlarim benim. Hadi kendi ulkesindeki eylemin goruntulerini, polisin eylemcilere nasil giristigini yayinlasaya? hadi hesap sor niye yayinlamiyorsun diye. Yemiyor mu?

ben bizim kanallarin tavrini uygun bulmuyorum yanlis anlasilmasin. ama bbc, cnn int diye basiniza cikardiginiz bu kanallarinda turkiye'de olan biteni yayinlamakta ne tur bir amac guttugunu bilin en azindan. kendi ulkende olmayinca otmesi kolay bbc, iste boyle göte gelirsin. Gulme komsuna gelir basina demisler.
bbc'nin ülkesinde olanları biz gösterelim. biraz da oralar karışsın mantığıyla başlatılan ve destek verdiğim eylem. türk polisi şiddet kullanıyor evet ama ingiltere polisi ile yarışamaz emin olun. ve gezi olaylarında samimi olan herkesin insanlık namına destek vermesi gereken etikettir aynı zamanda.
twitter hesabınızdan #occupylondon yazarak destek verebileceğiniz etiket. umarım dünya listesine girer.
Dunya tt listesinde an itibari ile 3.sirada olan hashtag.

Ayrica polis eylemcilere cicek dagitiyor bakin *
görsel
https://pbs.twimg.com/med...BMkGaYQCUAAAeMj.jpg:large
(bkz: acab)
şu an binlerce eylemci köprüyü kapatmış durumda.

görsel
torino'lu şaban'ın başlattığı saçma sapan hareketlerden biri.

altına pisleyen bebekler abileri gelsin temizlesin ister ya onun gibiler oldukça komikler.

dünya basını lmao yapmaya devam ediyor.

rezil ve iradesiz bir hükümet olduğunuzu iyice ispatlıyorsunuz.
kafasının içinde beyin yerine fiyonk makarna tanesi taşıyan ak koyunluların destek oldukları hashtag. adamlar kendi ülkelerinin de dahil olduğu g8 ülkelerini -yani dünyanın kaymağını yiyenler diyim siz daha iyi anlarsınız ondan, kaymak yemek rant götürmek, indiragandi yapmak - protesto ediyorlar. sen de kuş kadar aklında dalga geçip occupy diyorsun. çoh yamansınız çoh zekisiniz gençler.
ordaki eylemcilerle dalga geçilmeyen yanlış anlaşılmış kampanya. amaç eylemcilerle dalga geçmek değil amaç bbc, cnn gibi kanalları objektifliğe çağırmaktır.

hatta ordaki eylemcilere destek vermektir amaç.
Fena geyiğin döndüğü Hashtag. Vallah billah...
sonrada dış güçlerin oyunu diye ağlamak?

yatacak yeriniz yok valla insan yediği kaba pisler mi?

başbakan illimunati kölesi ve abd uşağı değil mi?

o yüzden o kadar kan dökmedimi?

gezi eylemcisine terörist diyip pkk'ya yayla açan kim?

aşağıda var linki iyice oku.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23488003.asp

sonra cumhurbaşkanı dalga geçer gibi böyle açıklama yapmadı mı?

görsel

neyin objektifliğinden bahsediyorsunuz ki siz?

kendi halkına sansür uygulayan halka direten yerde demokrasi mi olur?

az vicdan sadece insanlık olsun birazcık.

kafanızı kapatın ama gözlerinizi kapatmayın.

occupylondon denilen yalan tagle ateşle oynadınız resmen.
occupylondon sana ve yalan tagine selam olsun akp ayrıca tüm anonymous'un dikkatini çektin şimdi.

cami duvarına rüzgara karşı çişini yapmakla aynı durum söyliyim.
altında harika makaraların döndüğü heşteg ;

-#occupylondon eczane ile kilise arasında sıkıştık, taze süt lazım inekleri buraya yönlendirin, acilll desteeekkkk

- willshare sokağında çorumlular el arabasıyla tomaları kovalıyor. buraya gelmeyin #occupylondon

- chelsea yimpaş yozgat elele hep beraber eyleme #occupylondon

- son dakika; eylemciler isteklerini siraladi, kilicdaroglu basbakan olsun kralice elizabeth shokta #occupylondon

- o my god!! elimdeki çin telefonun tv özelliğini kullanarak cnn i açtım ve ne göreyim \\\"maymun belgeseli\\\"var #acilrtyayalım #occupylondon

- #direnlondra meydandaki cafe ve oteller wi fi sifrelerini yazsin acil yayalim bol kepce lokantasi wi fi sifresi üj bej ombej #occupylondon

- ab sözcüsü olayları yazdığı tweetlerle değerlendiriyor:\\\"gösteriler 48 saati geçerse büyük britanya düşer\\\"#acilrtyayalım #occupylondon

- #occupylondon kafalardan aşağı kaynar ingiliz çayı döktüler haşladılar burda 150 kişiyi #occupylondon

- #occupylondon londrada kiliseye ayakkabısız girdiler...! oyuna gelme mençıstır..!

- italyan kanalında geçen bir muhabbet; - ne yani bu kadar olay bir zirve yüzünden mi? +onlar ingiliz...

- Solution sarıgül. #occupylondon

- #occupylondon benim haçlı bacımın haçından tutup yerlerde sürüklediler! o yüzden türkiye'de okutmak zorunda kaldım! (david cameron)