bugün

occupylondon

altında harika makaraların döndüğü heşteg ;

-#occupylondon eczane ile kilise arasında sıkıştık, taze süt lazım inekleri buraya yönlendirin, acilll desteeekkkk

- willshare sokağında çorumlular el arabasıyla tomaları kovalıyor. buraya gelmeyin #occupylondon

- chelsea yimpaş yozgat elele hep beraber eyleme #occupylondon

- son dakika; eylemciler isteklerini siraladi, kilicdaroglu basbakan olsun kralice elizabeth shokta #occupylondon

- o my god!! elimdeki çin telefonun tv özelliğini kullanarak cnn i açtım ve ne göreyim \\\"maymun belgeseli\\\"var #acilrtyayalım #occupylondon

- #direnlondra meydandaki cafe ve oteller wi fi sifrelerini yazsin acil yayalim bol kepce lokantasi wi fi sifresi üj bej ombej #occupylondon

- ab sözcüsü olayları yazdığı tweetlerle değerlendiriyor:\\\"gösteriler 48 saati geçerse büyük britanya düşer\\\"#acilrtyayalım #occupylondon

- #occupylondon kafalardan aşağı kaynar ingiliz çayı döktüler haşladılar burda 150 kişiyi #occupylondon

- #occupylondon londrada kiliseye ayakkabısız girdiler...! oyuna gelme mençıstır..!

- italyan kanalında geçen bir muhabbet; - ne yani bu kadar olay bir zirve yüzünden mi? +onlar ingiliz...

- Solution sarıgül. #occupylondon

- #occupylondon benim haçlı bacımın haçından tutup yerlerde sürüklediler! o yüzden türkiye'de okutmak zorunda kaldım! (david cameron)