1. 1.
  inter'in nijeryalı bücürü.aşırı süratinden dolayı çat orda çat burdadır,savunmalar 2 saniye gözlerini ayırsalar kaleciyle karşı karşıya kalır.boyu çok kısa olduğundan kafa toplarında pek iyi değildir.ayrıca pek çelimide yoktur,ikili mücadelelerde hep yerde kalır.ama en önemlisi attığı golden sonra sevinmesidir.ben böyle seri taklalar atabilen bi oyuncu daha görmedim.
  4 ... elendil
 2. 2.
  martyns in amcaoğlu.kim daha iyi oynuyor merak konusu.
  ... africa
 3. 3.
  atletik süratli bitirici oyuncu.
  2 ... anil teknik
 4. 4.
  inter'in 2002 yılında 300.000 pound gibi cüzi bir para karşılığında alıp, bu sezon 10.9 milyon pound karşılığında anlaşıp newcastle united'a sattığı futbolcu.
  ... salca
 5. 5.
  ibrahimovic ve crespo'nun gelmesiyle birlikte zaten bavulunu 2 hafta onceden hazirlamis, inter'de degeri bilinememis futbolcu.
  1 ... schizo
 6. 6.
  emre'nin peşinden newcastle'a gitmiş oyuncudur.iyi para kazandırmıştır eski kulübüne
  1 ... kamyoncu dervish
 7. 7.
  ulan bu adam sadece bos bos kosuyor diye dusunurken dun Levadia denen takıma attığı gollerle oha dedirtten sözde 1984 dogumlu nijeryalı taklaci mardin.
  ... oumar
 8. 8.
  adam takla atarken o kadar zevk alıyor ki takla atmak için gol attığını bile söyleyebilirim....
  4 ... rejected
 9. 9.
  (bkz: taklacı güvercin)
  6 ... sivrisinekvekaranfil
 10. 10.
  newcastle fenerbahçe maçı öncesi, defansımız karşısında çok rahat işleyeceğini umaraktan çok tırstığım nijeryalı futbolcu. kendisi bu gece biraz etkisiz biraz da lugano'nun markajıyla korkulanı gerçekleştiremedi neyseki.
  ... krmyrdsn