bugün

sekizinci nesil bir yazar. girdilerini okuduğum kadarıyla pek "hoş" gelmemiş; yani hoş karşılanmadığından değil de, kendisi "hoş" değil. sözlük formatına uymakla uymamak arasında bir yapıda olduğundan, uymadığı kısımları kendisinin belirttiği "anarşist" yapısına bağlamıyorum ve bilgisizliğine veriyorum.

bir girdisinde "Unutmayın! Bildiklerinizi: sadece sizin kadar veya sizden daha fazla bilen insanlarla paylaşırsanız; işlevselliğinizi arttırırsınız." demiş.

yine aynı girdide ve çoğu girdisinde sözlük ahalisi dahil pek çok kesimi aşağılamış. sanırım işlevselliğini arttırmak gibi bir niyeti yok burada. zaten belirtmiş kendisi de bildiklerini paylaşmayacağını. o hâlde buraya insanları aşağılayarak egosunu tatmin etmek için gelmiş olduğu söylenebilir. ama "dava adamı" olacaksa, burada harcanıyor. söyleyeyim, zaman su gibi akıp geçiyor; boşa harcayacak vakit yok.
Bana kendimi karalamak pek düşmez, iyi ya da kötü her ne olursa olsun yazılanlar benim için çok değerli.
geleceğimizin bir yüzyıl sonrası'na yaptığı güzel giri'den dolayı teşekkürü borç bilirim.