bugün

hak ve eşitlik partisi genel başkanı emekli general osman pamukoğlu'nun istanbul üniversitesinde verdiği konferans sırasında pkk örgütü üyelerine verdiği müthiş ayardır.
[http://www.youtube.com/watch?v=Fz5-IcfaQlY ]
(bkz: şovenizm)
(bkz: rant)
(bkz: sok onu beline yoksa sokarım onu götüne)

(bkz: behzat ç)
Sayın Osman pamukoğlu'nun şov amaçlı ağzını doldura doldura söylediği basit bir söz öbeği.
(bkz: osuruktan teyyare)
osman paşanın daha önce yapmadığı bir şey değildir. kendisi bir gecede pkk'yı kökten bitirebilecekken yetkisi elinden alınmıştır.

(bkz: neden acaba)
delikanlı olmak nedir bilmeyen, 3 kuruş için oy satan omurgasızların şov olarak algıladığı söylemdir. paşanın bunu yapmışlığı vardır zamanında da göt kılları dava adamı olmak nedir anlayamaz.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
Pamukoğlu'nu sevmeyen ve az-çok tanıyan biri olarak diyebilirim ki, yapmadığı şey değil. Ama biraz fazla efe takılıyor.
dağa çıkıp rahatlıkla adam öldürebileceğini düşünen kafasızların karşısına geçip , ağızlarına gem vuran söz.
--spoiler--
"Bak oğlum. Ben bu devleti, elimde avucumda yokken, 1,5 milyon insanımı kaybetmişken, senin Yunan dediğin dünkü Osmanlı uyduruğu, Anadolu'nun yarısını işgal etmişken, halktan askerin kıçına don toplayarak kurdum. Bütün bunların üstüne sen tutup bana silah çekersen, bu şu demektir: 'Ben senden daha cesurum, ben bunu senden daha iyi kullanırım. işte o zaman o silahın namlusunu senin ağzına sokarım!"
--spoiler--

(bkz: osman pamukoğlu)
(bkz: hak ve eşitlik partisi)
(bkz: hepar)
"o silahın namlusunu senin ağzına sokarım" demişse bile uygulamada ağız ile anüs yer değiştirecektir.
Osman pamukoğlu'nun pkk'lılara verdiği ayar gibi ayardır. Yahu, bu adam zaten pkk'lılara ayar vermek için doğmuş.. Türk askeri dediğin böyle olur.. Keşke hepar tutsaydı be paşam.
namlusunu korumak istemeyen birisinin sözüdür.
rahat ol osman paşam senin yapamadığını "süleyman soylu reis" yaptı.

pkk'yı bitirdi allah senden de ondan da razı olsun.
0:00 0:17