bugün

Dayak yiyeni suçlu çıkaran saray bekçisi çapsız açıklaması.

Omurgasız canlılar vardır. insan normalde omurgalıdır ama bazıları omurgasız olur. Omurgasızlar en alt sınıf insanlardır.

görsel
Ya devletçim, seninki de laf mı şimdi!?
görsel
hani olmasın tabi ama mesela birileri de çıkıp "hdp ile mecliste aynı şeye el kaldırdınız" deyip suratına bir tane vursa ne der acaba. andımız geri gelsin mi oylamasında hdp ve akp hayır için el kaldırırken mhp "çekimserüz biz" ayağına yatıp hdp ile aynı düşüncede olduğunu belirtmişti ya onu diyorum.
180 derece dönmeni gerektirecek ne yaptın sen asıl bunun cevabını düşün bahçeli.
"Sana bunları söylettirecek kadar sen ne yaptın" diye sorulması gereken kişinin lafı.

(bkz: kaset)
ben şimdi şurada dev. bah' ın saray soytarısı olduğu gerçeği diye gerçeği yansıtan bir başlık açsam ne olur bilemiyorum.
kendi dün onca laf söylediği ve işittiği adamlara böylesine paspas olmak için ne yapmış ?
devlet bahçeli'nin kemal kılıçdaroğlu'na sorusu.
"Sana bunları söyletecek kadar sen ne yaptın" diye sorulması gereken kişinin lafı.

(bkz: kaset)
Şu soruyu taciz/gasp/darp/tecavüz davalarında hakim sorsa ortalık yıkılır.
iyi ki kimsenin artık iplemediği bir şey sormuş.
Olum soruda bir yanlışlık yok!
Kimse kimseye durup dururken yumruk atmaz. Ne oldu da o adamcağız, böylesine acılı gününde gözyaşları dökerken birden Kılıçdaroğlu'na yumruk attı.

Sayın Bahçeli bunu vurguladı.
bunu anlamiyorsunuz, Put kafanızda beyin yok aq.
Ölmeden önce bu adamın bu denli yalaka olmasını gerektirecek ne özeli var hayatında bilmek isterim. Bilenler yesillendirsin. Arkadaş günümüzde hemen herşey normallesti ama sen o sakladigin her neyse yaşından başından utanmadan tam gaz biat.
Tanım: comar sicmigi.
Milliyetçi kesimi kendinden soğutacak söylemler. Ak partili kardeşlerimiz dışında dün yaşanan bu utanç tablosu pek çok ülkücünün de vicdanını yaralamıştır. Sayın saray beyi.
15 temmuzda kendi halkına bomba yağdırtacak kadar ne yaptıniz diye sorsaydi ya bu millete bu at kafalı.
Skindirik bir tespit.
bu olay baştan sona provokasyondur ve çok büyük bir olasılıkla, akp yi köşeye sıkıştırmak için malum dış güçler tarafından tezgahlanmıştır.

seçim sonrası inanılmaz bir yönetm çapsızlığı sergilemekte devam eden akpli idareceilerin yarattığı boşluğu, her zaman olduğu gibi, yabancı ajanlar doldurmaktadır.
altı üstü hdpylen irtifak yaptık yobaz. ne var bunda, regal parti deyil mi hdp? he regal deyil mi? soruyorum regal deyil mi, arçelik mi? evet.