bugün

(img:#1768611)

Ön not; yazı alıntıdır.

" Bu resim Japon nöroloji uzmanları tarafından düzenlenmiş.

* Resim dönmüyor ise; gayet sağlıklı ve dinçsiniz demektir!
* Resim yavaş dönüyor arada duruyorsa; uykusuz veya yorgunsunuz!
* Resim sürekli dönüyorsa ve hiç durmuyorsa; ya çok streslisiniz ya da psikolojik sorunlarınız var!"

Resmi ilk gördüğümde yazıyı okumadan; "ne güzel sanki dönüyor" diyerek içimden geçirdim yazıyı okuduğumda ise uykusuz olduğum çıktı. ki; doğru.
Bir göz yanılması çalışması ve resme dalar bir bakışla sabitlendiğinizde yavaşça dönmemesi mümkün değil. Lütfen teyzelerimizin facebookta paylaştığı her şeye inanmayalım.

Dipnot:korkmayın şizofren falan değilsiniz.
Sabit dursun diye ellerimle dahi tutacam ama sürekli dönüyor.

Mutfaktan su almaya mı gitsem intahar mi etsem bilemedim.
Majör şizoid depresyonik seks çıktım.
ilk defa sağlıklı bir sonucum çıktı.
işe yaramaz test.
Yorgunluktan şu yazdıklarım da dahil sözlükteki tüm yazıları çift görüyorum. Ama bu resmi hareketsiz görüyorum.
Japonlar çok bozdu.
japon bilim adamları tarafından hazırlandığına dair ne bir kaynak var ne başka bir şey. hatta bu testin bilimsel bir test olduğuna dair de kaynak verilmemiş.

facebook, instagram gibi sayfaların takipçi arttırmak için uydurduğu sözde bilimsel paylaşmlardan biri bu muhtemelen.
Resim dönmüyor ama ruh hastasıyım yanlan test.
artık doktora gitmeye gerek yok. resme bakıp kendimce teşhis koyacam.
Gözlerimi resim üzerinde hafifçe sağa sola oynatınca hareket ediyor. Sabitleyince hareket etmiyor. Yanılsama var.
Bende hepsi zıplıyor.
Kaynak:götüm.
Diğer seçeneği ekliyorum.

*eğer sadece bu resme bakarak kendinize teşhis koyuyorsanız; ya çok safsınız ya da psikolojiniz alt üst olmuş!
Ben ışıl ışıl pavyon görüyorum bu normal mi?