bugün

insan hem yobaz hem ahlaksız nasıl olur, işte böyle.

bence sosyal deney falan bu arkadaş.
Önce ayancık sonrasinda sinop'ta yoğun protestolar nedeniyle bu sokuğun konferansları iptal oldu. Tabi bu durumda günah keçisi emniyet müdürü olacaktir. Yani fatura sinop emniyet müdürü sayın yusuf biner'e kesilecektir. Ahanda buraya yaziyorum.

Çünkü konferans için vali hanımdan izin alınmış. Emniyet yetkilileri güvenlik nedeniyle konferansın yapılmasına izin vermemiş. Bence haklılar da izin vermemekle. Çünkü karşıt grup örgütlenmiş ve kararlı idi.

Nurettin'in hükümete yakınlığını bilmeyen yoktur. Eee gerisini siz getirin işte.
Dün rte nin bazı açıklamalarından sonra hakkında apar topar soruşturma açılan zat.

Anlamadığım şey bu adam yıllardır adli soruşturmaya konu olacak şekilde saçmalıyordu bugüne kadar ne oldu da beklendi.

Aa pardon ama doğru bu ülkede her şey bir kişinin ağzından çıkacak iki kelimeye bakıyor.
Bir şehirde daha salyasını akıtamayan yobaz.

http://m.hurriyet.com.tr/...erans-gerginligi-40103210
hiçbir lafına güvenilmemesi gereken, fetva vermesi söz konusu dahi yapılamayacak bir zat.

tereddütsüz bir şekilde, iki kelimeyle "müzik haramdır" diyen hiçbir şahsa itibar etmeyiniz.
ketçaptan tahrik olması beni ilgilendirmiyor ama haram olduğuna dair kesin deliller olmayan bir şeye "kesin haramdır" diyen şarlatandır.
allah hidayet versin, hidayeti mümkün değilse bildiği gibi yapsın.
Her mü'min, fetih adamıdır.

Kimi kılıcıyla,
Kimi duruşuyla,
Kimi diliyle,
Kimi sabır ve metanetiyle fatih olur!

Nureddin Yıldız.
(bkz: yobaz)
tasavvufçuları utanmasa tekfir edecek olan hocaefendi. kaynak aldığı kişi de itikadi noktalarda sıkıntısı olan ibni teymiyye'dir.
"Bizim hayatımız şu üçgen içinde gider: Nimet içinde olur, şükrederiz. Sıkıntı içinde olur, sabrederiz. Hata içinde olur, istiğfar ederiz."

-Nureddin Yıldız Hoca Efendi.
Zaten bu yobazı yolda yürüten bize yazıklar olsun...
--spoiler--
Şimdi... Ben üzerime düşeni yapıp bu konuda sana bilgi verdim. Eğer hala Nureddin Yıldız’a ‘sapık’ demek istiyorsan buyur de. Bekâretten kurtulma yaşının 11’lere kadar gerilediği, 18 yaşına gelmeden kürtaj yaptırma yüzdesinin %20’lere dayandığı, ifade özgürlüğü kapsamında pedofili savunucusu partilerin kurulduğu Batı'yı ‘normal’, islam fıkhının bir cüzünü anlatan Nureddin Yıldız hocayı ‘sapık’ bul. Sorun yok.

Son bir nokta... Bunu sadece Nureddin Yıldız hoca için söylemiyorum. Bütün bunları yazıyor olmam, fıkıhçıların aynı zamanda ‘toplumun sosyolojisine yön verme’ iddiası taşımalarını doğru bulduğum anlamına gelmez. Belki bir vesile uzun uzun yazar, anlatırım ne demek istediğimi.

Ne diyordu Cahiz: ‘Şimdi dayının. Bu rüşt yaşını bi daha gözden mi geçirsek? Ortalık 40 yaşına gelmiş ergenlerden geçilmiyor zira.’

iSMAiL KILIÇARSLAN
--spoiler--
Istifade etmeye çalıştığım güzel hocalardandır. Her kafadan ayrı sesin çıktığı şu dönemde güvenilebilecek ender hocalardan biridir. Allah ayaklarını sabit kılsın.
çocuk evliliği konulu vaazı çarpıtılan, sosyal doku vakfı başkanı hocaefendidir. ehlisünnettir. alimdir.
" yetimlerin mallarını evlilik çağına ulaşıncaya kadar bekle. Şayet onlarda rüşt hali görürsen mallarını iade et "

Ayetini söylemeyıp hadis kullıyatlarından uyduruk hadis delili getiren hoca.
hamdolsun, ilimli ılımlı bir hocamızdır. bir kötülüğünü görmedik. Bizi düşünen destek veren bir hocamdır.

Allah ondan razı olsun.
güncel Önemli Başlıklar