bugün

son entrysini 3 yıl önce giren dördüncü nesil yazar.
king yazardır kendileri.*
çok seveni olduğunu düşündüğüm ve hatta bildiğim, yaratıcı yazar. nickimin ve sözlükte yazar olmamın büyük bir parçası.
açık sözlü, Duruşu sağlam, tavrı net, bilgi ve birikimi yüksek olan harika birisidir. Tanıdıktan sonra hayatınızda yer açarsınız, ama giderse o yeri dolduramayacağınız mükemmel kişilik. birde beni buralara sürükleyendir kendileri. Üstelik onsuz bir hayat, köpüksüz kahveye benzer.
biri var, biri var bana inanma seslerinden yazdım şarkılar...
nezaket kelimesinin tam karşılığı.

hani hayatınızda olduğu için allah' a şükrettiğiniz insanlar vardır ya, işte onlardan.

doğum gününü en içten dileklerimle kutluyor, o çok hakettiği çınarına bir gün kavuşmasını diliyorum.

iyi ki doğdun, iyi ki varsın.
uludağ sözlüğü sevme sebeplerimden. çünkü bu sözlük sayesinde böyle güzel bir insanı tanıyabildim. çok şey öğretiyor insana. karakter kelimesinin anlamını, dost kelimesinin anlamını, çalışmak kelimesinin anlamı.

insanlığı kadar yazarlığını da beğenirim. özellikle yaşam ile ilgili tespitleri, yaşanmışlıkların üzerinden demlenip geldiği için öğreticidir. mesleki yazıları ise bambaşka. zaten işine duyduğu saygı da bambaşka.

velhasıl kelam güzel bir insandır. dostumdur.
keşke seni tanımamış keşke sevmemiş olsaydım başlığını açtığında yanlış anlaşılan yazar. dertli uuser denilmesi de, yanlış anlaşılması da bundan mütevellittir.
gece gece dertlenen ama niyeti farklı olan uuser.*
iki yıl önce yazdığı bir entry ile bugün tanıştığım ve hemen bu yazıyı yazmaya karar verdiğim yazar. iyi yazar yani uzatmadan iyidir iyi.
(bkz: nova color)
aylar sonra tozlanan klavyesini yerinden oynatmış fındık faresi.
ufacık tefecik içi dolu turşucuktur.
kurmuş olduğu akıcı ve imlanın dibine vuran cümleleriyle hayretime hayret, şen kahkahalarıyla neşeme neşe katan sevgi dolu insan.
#2215828 gerdek hakkında okudugum en yaran yorumu yapmış kişi.
AVUKATINI ARAMAK iSTEYEN KiŞi. * AYRICA BU ARALAR HAYATI YA DA BAŞINA GELEN HER ŞEYi HAD SAFHADA CiDDiYE ALAN MÜŞKÜLPESENT KADIN. * * *
yanlış tanınmış akabinde tanındığı gibi olmadığını ispatlamış yazardır. muhabbeti sanırsak epeyce sağlam. en kısa zamanda daha derin sohbetlere gark olmak dileğiyle. * *
eğer kısa bir süre içinde amerika yolcuğulu yapmayı düşünürsem bavuluma alacağım ilk şeydir. lakin o olmadan ne anlamı olacak benim düşlerimin, ''yapılacaklar'' listesinin. drama dolu yıllarımın cefakarı olabilir, ya da yaşamımın fantastik karakteri, hemide vazcayılmazı.
onu dar camlarda değil bir bulutun seyrinde düşünün...
yazdıkları ile düşündükleri tezat oluşturan ya da öyle olduğunu gösteren yazar. şaşırıyor ve nereye gittiğini merak ediyorum.
kendisini birden siyaset ateşinin içinde bulan, fikirlerini ve zikirlerini çekinmeden ve çemkirmeden paylaşabilen yüce kişilik. bazı şeyleri kafasına vurarak öğretmem gerekse de önünde saygı ile eğildiğimdir. badimdir aynı zamanda.

adit: imla.
salt inandığı şeyler uğruna benimle fikir harbine girmiş madam nova. hayatta ortak paydalara sahip olsakta bazen yetersiz argümanlarla karşıma çıkıp fikirlerini beyan ediyor.

benimle tartışmak ya da fikir çatışmasına girmek için, gerekli donelerin somut örneklerle desteklenmemesinin akabinde ki azabımı en iyi bilendir. bilmeyenlere de tebliğ etmesini ekseriyetle tavsiye ettiğimdir.
en nihayetinde varlığı pikseller aracılığı ile tarafıma kanıtlanmış hoş insan. yakında geleceğim iş yerine. bir tertip düzen, bir kapuçino ister bu gönül en köpüklüsünden.
ince, narin, nazenin ürkek biraz da bilerek. nazlanır gülümseyerek hanımefendi...
an itibariyle tarafımdan çok özlenmiş, okunmaya doymayan entyrleri olan yazar arkadaşım, canım.
beni varligiyla sozlugu guzellestirenler tarikatina uye yapmistir. entryleriyle gozlerimizi dinlendirmektedir. * *