bugün

"Uludağ Sözlük harici yalandır" dedirtendir.
Nanayı 2 günde paket ederler orada.
bez bebek nana için üye olduğum ancak mesaj yazamadığım bir yerdir.
Bez bebek nana’yı kakaladığımız sözlük. Hahahaha evet.
aslinda tam bana gore yaz cik kimse bulasmiyor okumaya bile tenezul etmiyor ama temayi kullanamadim.
iyesta gibi kalite hit alan beğeni alan elit yazarı transfer ederek biti kanlanmış vasat sözlüktür.
buradan daha düzgün ve seviyeli, nezih bir sözlük.
yakın zamanda kullanıyordum lakin bir amaç gütmeyen günlük yazar gibi kullanılan bir sözlük çeşidi.
bezden yapılmış nana bebeğin gelmesinden sonra online sayısı hızla azalmıştır. yakışmadı bebek.
yaza yaza sıkıldığım sözlük o yüzden döndüm buraya.
bana musallat olan kötü niyetli bir yazarın * sırf beni takip etmek için hesap açtığı sözlük. sizin hiç başka işiniz gücünüz yok mu? öyle ki adam üşenmemiş, ondan kaçıp gittiğim normal sözlük'te sırf beni takip etmek için hesap açmış. birşey yazmadan entrylerimi oyluyor, eksilediğini zannediyor ama aslında favoriliyor. her ne kadar o olmadığını iddia etse de nickinden kim olduğunu tahmin edebiliyor, yalan söylediğini anlayabiliyorum.
o değil de radikal kemalist teorisyen'in burada da hesabı var kopyala yapıştır yaparak aynı şeyleri yazıp duruyor. ewed.
uludağ sözlükten daha nezihtir.

kimse kusura bakmasın.
ismi gibi normal, sıradan bir sözlüktür. bitmeye mahkumdur, hele ki son transferden sonra.
temasi kotu kullanimi tersime gelen sozluk.

yoksa gayet yazilir.
konferans ligine denk gelen sözlüktür.

ekşi : şampiyonlar ligi
uludağ : uefa avrupa ligi
normal : konferans ligi

nasıl ki ekşide yazar olamayıp burada orayı gömüyorlar ise burada tutunamamış kim varsa onlarda oraya gidip burayı ve buradaki yazarları gömmüş. uefa liginde 3. olan konferans ligine iniyor ya orası da aynı böyle. "7 senedir uludağ sözlükte yazardım 10 senedir yazardım" entryleri ile dolu uludağ sözlük başlığı. devamında da bok gibi bir yer şöyle rezil böyle rezil şu yazarın götü büyük bu yazarın ayakları kokuyor denmiş. ulan bu kadar boktandı ise neden onca sene burada durdunuz hamsi gözlüler.. orada nam yapmak istiyorsan burayı veya ekşiyi gömme git adam gibi şeyler yaz zaten nam yaparsın. buradaki karması magmaya inmiş eksi birkaç bin karmalı hep oraya yazanlar. bu sözlüğün bu kadar boktan hale gelmesi sizin yüzünüzden olmuş olmasın sakın..
güzel hoş sözlük. ama teması pek hoşuma gitmedi.
Az önce baktım, belki de buraya alışmış olduğumdandır ancak pek de hoşuma gittiğini söyleyemem.
Uludağ sözlüğün arka bahçesi.

Burdan kaçan oraya göçüyor.

Swh...
Burası bir heves.

Uludağ ise tutkudur.
kötü niyetli bir yazar * sırf bana saldırmak için hesap açmış olmasaydı daha güzel bir yer.
Normallik fikir birliğinden başka bir şey değildir. Yani, çoğunluk bir şeyin doğru olduğunu düşünür, dolayısıyla o şey doğru -normal- olur. ismini bari orjinal bir şey koysalarmış. insanlar sıradan şeyler görmek istemiyor. bu sadece isim bile olsa.
bu sözlükte çok güzel kızlar var. uludağ sözlükte bile yok o derece diyorum. ama başlıklara entry girilmiyor çok sıkıcı bir yer. eskiden üye sayısı fazlasıydı. Bide hep uludağ sözlükten gelenler var.
sadece kitap sözleri, filmler falan konuşuluyor. ilgi çekici bir yer değil. temasına alışmak da ayrı dert.
eski ismi kafa sözlük'müş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar