bugün

kendisi ilk şahsî telefonum olmakla beraber, bu telefonla çok güzel anılarım olmuştur.
Türkiye’de kullanılan ilk dokunmatik telefon. iPhone hadi işine bak kardeşim. Evet.
bir neslin dokunmatik telefonla tanışma itemi.
6 senedir kullandığım telefon halada kullanırım 3 defa suyun içine girdi defalarca yere düştü ama artık yeni telefon alcam ama ne alacağıma karar veremedim bu telefon gibi sağlam ve uzun ömürlü olması lazım.
2011 martta aldığım ve hala kullandığım telefonum bu çulsuzukla en az 2 yıl daha kullanırım.
eski telefonum. yeni telefon aldıktan yaklaşık 1 sene sonra çalışıyor mu lan bu diyerek açmıştım. kapalıyken şarjı en az 1 sene giden telefon.
benim telefonum. Eskiden iyiydi, şimdi takozdur.
hala iyi telefondur anneme kaldı watsap facebook için iyidir.efsaneler ölmez sadece çürür.
beraber 3. Senemi geçirdiğim telefon. Bu süre zarfında onun da duyguları olduğunu öğrendim. Evden şarj dolu olarak çıkıyorum daha otobüs durağına varmadan batarya zayıf diyor. Günaydın demediğinden yapıyor bunu biliyorum. Fotoğraf çekiyorum 3.2 megapiksel kamera olmasına rağmen piksel sayabiliyorum. Çektiğim fotoğrafları silmediğimden yapıyor bunu biliyorum. Telefonu o kadar çok yere düşürdüm ki arka kapağı artık sürekli intihar ediyor, yerinden çıkıyor. Ekran konusuna girmesem de olur, öyle bişey yok neredeyse telefonda. Zamanında iphone'a rakip diyorlardı.
dokunmatik telefonlar akıllı telefon olmadan önce fiyatına göre teknolojisi iyi bir telefondu. 3 yıldır kullandığım telefonum. hala akıllı telefon kullanmayan bir ben kaldım sanırım. bu telefondan bir fotoğraf göstermeye çalışıyorum bazen birine, eline alır almaz baş ve işaret parmağını birbirinden ayırma suretiyle fotoğrafı büyütmeye çalışıyor ve ben çok gülüyorum.
kendisi ile üçüncü senemize gireceğiz. Yeni yılın sonlarına doğru adam gibi bir telefon almayı istiyorum. Almayın diyecem ama artık hem piyasada kalmamıştır hem de geri zekalı tüketici kalmamıştır ortalıkta.
Ilk ciktiginda iphonela karsilastirilan telefondur. Sonralari takoz oldugu anlasilan telefon. S3 mini ayni bok.
takozdur, tuğladır.
Bir zamanlarin efsane telefonuydu. Muzik dinlemek icin tasarlanmisti adindan da anlasilacagi uzere. Yanliz ekrani cok kotuydu. Dokunmaktik degildi bastirmatikti.
Millet 500 tlye millet 256mb ramli telefon alırken bizim gibi garibanların 550tlye 128mb ramli aldığı telefon.
4 senedir kullandığım ama bu ay içinde veda etmek zorunda olduğum smartphoneların atası sayılabilecek nokia modeli.
amuda kalkabilse tam olacak telefon. çalıştırılsa yapar inanıyorum.
3 yıldır kullandığım takla atmak dışında herşeyi yapabilen * telefonların şahı.
hakkında bu kadar entry girilince yeniden üretilmeye başlandığını zannettiğim telefon.
dokunmatik takoz.
arkadaşlarıma sinirlenip yere vurduğum telefon markasıdır.6 ay telefonsuz kalmama sebep olmuştur bu eylem.

Edit: Denendi,onaylandı efendim sağlam değildir.
aldığımın 1. Haftası dolmadan lisede okulun tuvaletinde saklanırken, tuvaletin deliğine düşürdüğüm ve heyecandan üstüne sifonu çektiğim telefonum. Ve sonra 2 saat sonra eve gidip tekrar okula geldikten sonra telefonu tuvaletin deliğinden okul temizliğine yardım edenlere çıkartmaya çalışmamı ve kıyameti koparıp buldurtmaya çalıştığım telefonumdu. Gerçi lağımdan tekrar çıksa ne olacaktı ki su geçirmişti, pis olmuştu bir kere. Ve ardından 2 sene cep telefonum olmamıştı ne günlerdi be.
aslan gibi telefondu rotringle ekranın ağzına sıçardık ama olsun.
ünv 1. sınıftan çalışma hayatıma başladığım seneye kadar beni idare eden telefon. çok fazla video formatı desteklemediğinden, yavaşlılığından ve java çalıştırmadığından kanser etmişti beni rahmetli. hakkını ödeyemem geçenlerde 150 liraya sattım.
Nokia tarafından üretilmiş olan en mikimsonik telefondur. Durduk yere hafızasını silen, dokunmatiği bozulan ve olmadık sorunlar çıkaran başka bir modeline rastlanılmamıştır. aldıktan 4 ay sonra direkt satılarak kurtulunması gereken telefondur.