bugün

nokia marka telefon alacaklara verilecek tavsiyelerdir.

arka planda program açık olmasa da bir uygulama açacağınızda size 'hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın' uyarısı vererek size çileden çıkarmasıyla tavsiye olunamayan telefon.

viber adlı uygulamayı çalıştırmayarak sizi androidli veya diğer akıllı telefon kullanan kişiler tarafından küçük düşmenizi sağlayabilecek telefon.
almayın.
samsung alın, sybian ne la.
Paranızı çöpe atmayın.
telefon kullanmayı beceremiyorsanız, bir de üstüne çok sakarsanız kesinlikle alın.
Çok özelliği yok ama, rahatım. Düştüğünde kırıldı diye tedirgin olmuyorum en azından.
apple ve samsung firmaları telefon konusunda bu kadar uçtuğu için "almayın" demekten başka verilecek bir tavsiye yok.

htc bile kök söktürür nokia'ya.
htc alın.
(bkz: nokia lumia 610/#15636170)
47 mp kameraya sakın aldanmayin.
almayın, dokunmatiği bi süre sonra folloş oluyo, samsung alın onun yerine.
alınacak telefon bar tipi ise yapılabilecek tek tavsiye aldır.
android uygulama konusunda sağlamdır iphone uçmuştur(özellikle namus bekçisi ticaret stratejisi ile) ama donanım ve kullanım kolaylığı konusunda nokiaya bok atılmaz örneğin ben bu entryi e7 ile atıyorum. Symbian imajını belle ike düzeltmiştir. Uygulama konusunda ise şunu söylemeliyim androidi android yapan google ismidir. N9 çıktı yeni e7 de iyidit ama yurtdışından alanikeceksemiz son sürüm lumia alın şiddetle öneririm.
almayın.
uludağ sözlük mobil uygulaması yerine m.uludagsozluk.com kullanacaksınızdır.
e6 alın sorun yaşamazsınız, şarjı hayvan gibi konuştuğum ve devamlı nete girdiğim halde 3 gün gidiyor. müzik ve video kalitesi harika. kamerası gayet iyidir. nette herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. kısacası bana fazlasıyla yetiyor.
nokia almaya karar veren adama tavsiyenin etki etmeyeceği bilinmelidir .
Sana tavsiyem nokia al bir nüsibet bin nasihatten iyidir olmalıdır.
eğer hala almadıysanız çok şanslısınız demektir. iyi düşünün.
gerek yok dostum.
o günler geçti artık nokia artık siliniyor piyasadan.
Geri kalmayın.
on kez daha düşünün.
Nokia almayın.
almayın.
1 sene içerisinde o telefon sizde sadece 4 ay kalacaktır. geri kalan 8 ayı ise serviste geçecek.
çok kavga eden birisiysenız 3310 alın en iyisi.
almak için gideceğiniz mağazaya, toplu taşıma araçları kullanıp gidin. benzin hem pahalı hem zararlı. ya da internetten sipariş edin.