bugün

fiyatı hesaba katıldığında, nokia'nın son yıllarda ürettiği en kullanışlı ve kaliteli telefonlarındandır.

http://www.nokia.com.tr/A4767027 *
görüntü kalitesi ve kamerasının fotoğraf çekme özelliği pek başarılı olmamakla birlikte, şahane bir telefondur. Bir de ekranı biraz küçüktür ama olsundur.
fiyat performans bakımından ipi göğüslemiş telefon. üst kısmındaki çelik çerçeve, telefonun ön yüzünü her türlü uğraşıma rağmen korumayı becermiştir. ekranından ve kamerasından bir şey beklemeyin ama mp3 çaları, hızlı olması ve sağlamlığı* tadından yenmez.

görsel
nokia 3110 c'nin görüntü ve özellik bakımından neredeyse bir kopyası.
ani bir kararla bende satın alma isteği veren telefon. telefonda müzik dinlemek insana keyif veriyor çünkü sesi "jjnnnnn" "dızz" sesleri çıkarmadan orjinal bir şekilde aktarabiliyor. tam adı için;

(bkz: nokia 3500 classic)
benim emektar. 4 seneden beri kullanıyorum. 2 megapiksel fakat; görüntü kalitesi iyi değildir. müzik sesi çok iyidir. çoğu telefondaki arka fonda çıkan "dnnnnn", "dızzzzz" sesleri çıkarmaz.

baya sağlam bir telefon. haşatı çıktı; çerçevesi desen o da çıktı, gitti ama yine de seviyorum. küçücük zaten. iphone, blackberry almaya niyetlenmiş olsam da; bu telefondan vazgeçemiyorum.

ek: 1.8inç ekranı olmasına rağmen; kalas gibi telefon taşımamanın ayrıcalığını yaşattırır insana.
nokia sitesinde ki genel özellikleri ile beni benden almış, resmen yarıldığım olaydır. şöyle ki 'Zarif, büyük parlak siyah 1.8 '' füme siyah ekran resimlerinize bakmayı bir zevke dönüştürüyor.'

1.8inç, büyük, zevk, harika dostum.