bugün

Kendi halinde takılan,biraz stalktan sonra iyi yazdığına karar verip takibe aldığım bir yazar.
Hoş gelmiş 11. Nesil yazar. inşallah vajinası vardır.

Beybi!
her başlığıma damlayan, erkekse görüşebiliriz dediğim fenerbahçeli olsa gerek yazarı. evet.
görsel
Saolsun beni artılara boğmuş yazar.
iyi çocuktur.
Arada bildirimleriyle entry lerimi ciceklendiren yazar.
Sevdiğim bir yazar. iyi yazmalar efendim..
yukarıda birisi severek okuduğum bir yazar demiş. lan bu adam bir şey yazmıyor ki? sözde komik olan ama tebessüm bile ettirmeyen görseller paylaşıyor. zeka seviyesi allah çarpsın yerlerde. sözlükteki en boş tiplerden bir tanesi. ha fenerbahçe hakkında yazdığını gördüm onu da beceremiyor; zira objektiflikle falan alakası yok. tipik bir fanatik. bunun gibileri yüzünden sözlükten soğuyoruz yav temizleyin şu çöpleri. modlar bunu duysun!!
Sözlüğe girince şok olmama sebep olan yazar, o ne artılardı ya?
Teşekkür ederim.
eyvalah bro arada yoklamaya devam edersen sevinirim.
ne zaman denk gelsem sempatisiyle gülümseten bir nicktir. iyi ki var.
Ciddi anlamda algılama sorunu olan yazar.

Zira yazılan şeyleri ya okumuyor ya da anlamıyor. (ki ilkinin olmasını tercih ederim. Ülkemin gençlerine güvenen bir insan olarak ikincisine üzülürüm)

Teknoloji çağında olduğumuz için neyseki söylediğimiz şeyleri kanıtlayabiliyoruz.

https://twitter.com/TSerd...s/815496777654734848?s=19

Ben arkadaşa başkanınız tapeleri kabul ediyor diyorum. O bana tutup oynanmış olamaz mı diyor.

Adama sormazlar mı mahkemede niye kimse tek bir kelime bile itiraz etmedi o tapelere.

Ayrıca (bkz: 2010 2011 şampiyonu trabzonspor)
çünkü dünyanın en iyi kanat oyuncusu. helal olsun dediğim yazar.