bugün

(bkz: kız ismiyle nick alan yazarın amacı)
yinede hoş gelmiştir tabi.
hoşgelmiştir, sefa gelmiştir.

yazılarını okumaya daha vaktimiz olmadı amma ve lakin inş. güzel yazarda bizide etkiler umarım.

(bkz: dokuzlar örgütü)

edit: iddaa ediyorum entry dolacak buralar demedi demiyin
hemen pedli medli entrylerle yazarlığa başlamıştır. sıradaki entryde majezik olsun tam olsun.
9. nesil yazar.

--reklam alanı--

görsel

--reklam alanı--
9. nesil kezban.
biride bize 9. nesil yazar hoşgeldin diyelim. Ortama ısınsın demiyor. Ulan kaç yüzüncü entry olmuş takan yok (artı veriyorlar o ayrı). neyse konuyu saptırmayayım yinede hoşgelmiş avrat yazar.
(#18031268) pop müzik dinlemek bir utanç değildir sayın yazar, demek istediğim yazar. tabi ki tükçe olmamak şartıyla.
3 saat 13 dakikalık telde konuşma rekorunu kırdığımız yazar, hoşsohbet yazmaya gerek yok sanırım. alaska malamutu dediğim bu işte http://www.thewallpapers..../338/alaskan_malamute.jpg
herhangi bir internet platformunda nickini nur diye verebilecek kızlar olduğunu düşünen abaza yazarlarımızın hayali dostudur.
illa isim olmaması gereken nicktir. almanca olup "yalnız" anlamınıda taşıyabilir dediğim yazardır.
Açık oylama yapan hep mutlu olan yazar. *
kendisini tanımam ancak yeni tasarıma geçip iletim raporlarına baktığım zamanlarda, entrylerime en fazla artı oyu veren yazarın kendisi olduğunu düşündüğüm kişidir. teşekkürlerimi sunuyorum.
kimmiş yahu bu nur ister istemez insanda merak uyandırıyor kimse de olumsuz bir şey söylememiş çok ilginç.
sevişirken çoraplarını çıkaran bir sevgili bulup bulamadığını merak ettiğim yazar.

sahi ne oldu çoraplar?
evde sütyen değil sudyenle gezen yazar. (bkz: nurr yazar sudyenli)
dünyalar tatlısı yazar. ortak noktamız çok. umarım dostluğumuz da güzel olur *
izmirli yazar. *
esmer güzeliymiş ama sevdiği varmış.
ınnnnur gibi bir nike sahip yazar.
ııınnur nerdesnsin kuzum sen.
nur şekerim buralarda yaşanmaz artık. bak köylüler diskolara kadar girmiş. kadir inanır'ın (bkz: kan)filminden bir sahne.
zevcemdir, imam nikahlı karımdır.
cemaat ablası olduğunu tahmin ettiğim yazar kişisidir. eğer kabul ederlerse akşam çikolatamı çiçeğimi alıp geliyorum.
güzelliği dillere destan, nazar değmesin diye yüzüne kazan karası sürülesi terbiyeli akıllı uludağ hatunudur.
ara ara entrylerimi beğenen kız.

seviliyosun uzaklardan * .
selam nnur hanım.
yazılarıma en çok artı oy veren yazar. teşekkürü borç bilirim.
seni seviyorum meleğim. farkettim ki hep kadın hakları ile ilgili entrylerimi beğeniyorsun daha çok seviyorum.