bugün

Çaylaklığı ne zaman bitecek merak ettiğim yazar. Gelsin de koştursun efenim.
Niye çaylak olmuş olduğunu merak ettiğim yazar. Sözlüğü mü patlatacak?
Aydınlı olduğu doğrulanan yazar.
buyrun senindir.
gece gece beni üzen yazar, nasıl kıyarsın o canımcağazımcığımcığılara... içime fenalıklar getiren yazar, ah ah..

bi yekpâre dil olsa, ahvalimi anlatan şuracıkta, bir mücessem acı konan bağrıma..
*
şu arkadaşını bana ayarlasana diyenlerin uğrak olduğu yazar.
sırf nickinden dolayı (bkz: seni hiç sevmedim süt oğlan).
an itibariyle beğen geç yapmaktadır. saol kanki.
#19862934 entrymi beğenen yazardır.
seni seviyorum meleğim. farkettim ki hep kadın hakları ile ilgili entrylerimi beğeniyorsun daha çok seviyorum.
yazılarıma en çok artı oy veren yazar. teşekkürü borç bilirim.
selam nnur hanım.
ara ara entrylerimi beğenen kız.

seviliyosun uzaklardan * .
güzelliği dillere destan, nazar değmesin diye yüzüne kazan karası sürülesi terbiyeli akıllı uludağ hatunudur.
cemaat ablası olduğunu tahmin ettiğim yazar kişisidir. eğer kabul ederlerse akşam çikolatamı çiçeğimi alıp geliyorum.
zevcemdir, imam nikahlı karımdır.
ınnnnur gibi bir nike sahip yazar.
ııınnur nerdesnsin kuzum sen.
nur şekerim buralarda yaşanmaz artık. bak köylüler diskolara kadar girmiş. kadir inanır'ın (bkz: kan)filminden bir sahne.
izmirli yazar. *
esmer güzeliymiş ama sevdiği varmış.
dünyalar tatlısı yazar. ortak noktamız çok. umarım dostluğumuz da güzel olur *
evde sütyen değil sudyenle gezen yazar. (bkz: nurr yazar sudyenli)
sevişirken çoraplarını çıkaran bir sevgili bulup bulamadığını merak ettiğim yazar.

sahi ne oldu çoraplar?
kimmiş yahu bu nur ister istemez insanda merak uyandırıyor kimse de olumsuz bir şey söylememiş çok ilginç.
kendisini tanımam ancak yeni tasarıma geçip iletim raporlarına baktığım zamanlarda, entrylerime en fazla artı oyu veren yazarın kendisi olduğunu düşündüğüm kişidir. teşekkürlerimi sunuyorum.
Açık oylama yapan hep mutlu olan yazar. *
illa isim olmaması gereken nicktir. almanca olup "yalnız" anlamınıda taşıyabilir dediğim yazardır.