haftasonunun gelmesiyle, gevşeyelim, rahatlayalım dediğimiz zirvedir.
Yer almaktan sevinç duyacağım zirves.
konuşalım, açılalım. ben de varım.
cumartesi günleri çalışan bünyeler için üzüldüğümüz zirvedir. cumartesi de çalışılır mıymıs?*

not: vücut geliştirme salonu açık oluyomus, seni gidii..
sokaktan, kahveden adam toplayıp hadi başlayalım dediğim zirvedir.
sözlüğün geleceği hakkında önemli kararların alındığı zirvedir.
Sozluk icin faydali seylerin konusuldugu bugune kadarki ilk resmi zirvedir.
geyik oranının metrekare başına 0.0004 olduğu, gayet ciddi bir zirvedir, hala zirvedir.
(bkz: redwinemania), (bkz: montajelemanı) ve (bkz: karpuzkabuğu)nun hedefleri belirtip, diğerlerinin de fikrini söylemesine zemin hazırlayan zirvedir.
mevcudu sürekli değişen, eğlence, heyecan ve aksiyon dolu uludağ sözlük zirvesi...
an itibariyle 5 kişiyle tabu zirvesi haline gelmiş zirvedir.
dopdop'un tabu da harikalar yarattığı zirve..
hala ve ısrarla tabu oynanan zirve*
"yaw ne zirvesi, çözemedim ben olayı" tepkisiyle tepkidiğim zirve
an itibariyle 4 kişi kalmış sözlük zirvesi...sol baştan sayarsak... baybars, asiti kaçmış kola, fth, dopdop
"yaw çıldıracam şimdi, nerde ulan bu zirve" tepkimesiyle ikinci kez haykırdığım zirve
gec kaldıgım icin "sona kalan dona kalır" olayını yasadıgım ve ciddi muhabbeti kacırdıgım, tabu olayındaki cılgın basarımı* gösterme sansımı buldugum zirve*
son dakikalarına yetişip iki selam verip ayrılmak zorunda kaldığım ve uludagsozluk.com camiasıyla girdiğim ilk iletişim
Israrla canlı tutmak için son müdehaleleri yaptığım zirve.
uzadıkça başrolleri değişse de tadından yenmemeye devam eden, ama artık bitse de yatsak dedirten uludagsozluk zirvesi.

(bkz: saat 03 00)

edit : saat 4.40 itibariyle halen devam eden zirve.

edit : saat 5.09 da nihayet biten zirve..
düştüğüm durumcuk
ne zaman nerde gene katılamadım dediğim zirve
asidi kaçmış kola'nın kazım koyuncu'nu ruhunu yine çağıramadığı zirve olmuştur. akabinde "vallah geldi ruhu ahanda yanımda" dese de sözlük eşrafı olaraktan buna inanmamışızdır. sonra "internetten olmuyo böyle, yüzyüze olmamız gerekiyo" demiştir. (bkz: yerse)*
nedense bu zirveler hep ben sözlükte yokken kararlaştırılıyor , diye beni düşüncelere sevkeden zirve.
15 nisan 2007'de ankara park bulvar'da yapılacak olan zirvedir. detaylar zirvebox'ta mevcuttur.

edit: daha onaylanmamış. ülkeyi bombalayacaz sanki...

edit: onaylanmış, buyrun...